• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Päevalille seemned

Too päike oma aeda päevalilledega. Need elujõulised taimed mitte ainult ei kaunista teie kodu ümbrust, vaid pakuvad ka hulgaliselt eeliseid teie köögile ja tervisele. Päevalille seemned on rikkad küllastumata Omega-6 rasvhapete, B-vitamiinide ja oluliste mineraalainete poolest. Lisaks ekstraheeritakse just nendest seemnetest toitev päevalilleõli. Päevalilled mitte ainult ei rikasta teie toitumist, vaid lisavad võlu ka teie aiale, meelitades samal ajal ligi palju kasulikke putukaid.

Otsite lõbusat ja harivat projekti oma lastele? Soovitame "Happy Garden" sarja päevalille seemneid. Need taimed on kergesti kasvatatavad ja ei tohiks teile ega teie noortele aednikele probleeme valmistada. Seemneid saab korjata augustist septembrini. Parimate tulemuste saamiseks soovitame eemaldada kogu õie pea ehk inflorescentsid.

Mõistame, et idud on toitaineterikas suupiste, mida kõrgelt hindavad need, kes eelistavad tervislikku toitumist. Nende vajaduste rahuldamiseks pakume päevalille seemneid, mis on spetsiaalselt valitud kergeks idandamiseks kodus. Need on maitsev ja toitev lisand võileibadele ja salatitele.