• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Päevalille seemned

Kasutage päikeseloojangut päikese viimiseks oma aeda. See taim kaunistab teie kodu ümbrust ja rikastab palju roogasid. Päevalilleseemned on rikkalike küllastumata omega-6 rasvhapete, B-vitamiinide ja mineraalainete allikas. Ülalmainitud küllastumata rasvhapete ja muude ainete poolest rikkalik päevalilleõli on valmistatud selle taime seemnetest. Päevalill rikastab teie dieeti, kaunistab oma aeda ja meelitab sellele palju kasulikke putukaid. Kõik meie kaupluses saadaval olevad seemned on kvaliteetsed, sest need on pärit ainult tõestatud tootjatelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused

Kas sooviksite julgustada oma last kasvama? Selleks soovitame „Happy Garden” seeria päevalilleseemneid. See taim on kasvatamisel üsna nõudlik ega tohiks teile ega teie armastatud väikestele inimestele probleeme tekitada. Seemneid saab koristada augustist septembrini, kuid soovitame ära lõigata kõik „pead” (õisikud).

Me teame, et idud on maitsev toitainete sisaldus, mida hindavad kõik inimesed, kes hoolivad tervisliku toidu eest. Soovime täita oma ootusi ja tutvustada sellega päevalilleseemneid, mida saab hõlpsasti kasvatada nii, et neid kasvatatakse kodus nii maitsva ja väärtusliku lisandina võileibadele kui ka salatitele.