Ay çekirdeği

Güneşi bahçenize getirmek için ayçiçeği kullanın. Bu bitki evinizin çevresini süsleyecek ve birçok yemeği zenginleştirecek. Ayçiçeği tohumları zengin bir doymamış Omega-6 yağ asitleri, B vitaminleri ve mineral kaynaklarıdır. Yukarıda belirtilen doymamış yağ asitleri ve diğer maddelerce zengin olan ayçiçeği yağı, bu bitkinin tohumlarından elde edilir. Ayçiçeği diyetinizi zenginleştirir, bahçenizi süsler ve ona birçok yararlı böcek çeker. Mağazamızda bulunan tüm tohumlar, yalnızca kanıtlanmış üreticilerden geldiği için yüksek kalitededir. Elbette uygun yetiştirme koşullarının sürdürülmesi koşuluyla başarılı bir ekimi garanti eder.

Çocuğunuzu bitki yetiştirmeye teşvik etmek ister misiniz? Bu amaçla “Happy Garden” serisinin ayçiçeği tohumlarını tavsiye ediyoruz. Bu bitki yetiştiriciliğin oldukça iddiasız ve size, ne de sevdiklerinize herhangi bir sorun olmamalıdır. Tohumlar ağustos ayından eylül ayına kadar hasat edilebilir, ancak tüm kafaları kesmenizi (çiçeklenme) tavsiye ederiz.

Filizlerin, besinler açısından zengin, sağlıklı beslenmeye önem veren herkes tarafından çokça değer verilen lezzetli bir atıştırmalık olduğunu biliyoruz. Beklentilerini yerine getirmek ve sandviç ve salatalara lezzetli ve değerli bir katkı sağlamak için evde filizlere kolayca yetiştirilebilen ayçiçeği tohumlarını sunmak istiyoruz.