• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Saulespuķu sēklas

Ienaidiet sauli savā dārzā ar saulespuķēm. Šie dzīvotspējīgie augi ne tikai skaistina jūsu mājas apkārtni, bet arī piedāvā daudzas priekšrocības jūsu virtuvei un veselībai. Saulespuķu sēklas ir bagātas ar nenosātinātām Omega-6 taukskābēm, B vitamīniem un nepieciešamajiem minerāliem. Turklāt šīs tieši sēklas ir barojošā saulespuķu eļļas avots. Saulespuķes ne tikai uzlabos jūsu uzturu, bet arī piešķirs šarmu jūsu dārzam, vienlaicīgi piesaistot daudzus noderīgus kukaiņus.

Meklējat aizraujošu un izglītojošu projektu jūsu bērniem? Mēs iesakām "Happy Garden" saulespuķu sēklu sēriju. Šie augi ir viegli audzējami un nevajadzētu radīt problēmas ne jums, ne jūsu jaunajiem dārzniekiem. Sēklas var novākt no augusta līdz septembrim. Lai iegūtu labākos rezultātus, mēs ieteiktu noņemt visu ziedu galvu jeb inflorescences.

Mēs saprotam, ka dīgļi ir barojoša uzkoda, ko augstu novērtē tie, kas izvēlas veselīgu uzturu. Lai apmierinātu šīs vajadzības, mēs piedāvājam saulespuķu sēklas, kas ir īpaši izvēlētas vieglai dīgļu audzēšanai mājās. Tās ir garšīgs un barojošs papildinājums sendvičiem un salātiem.