Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння соняшника

Використовуйте соняшник, щоб принести сонце у свій сад. Ця рослина прикрасить оточення вашого будинку і збагатить багато страв. Насіння соняшнику є багатим джерелом ненасичених жирних кислот Омега-6, вітамінів групи В і мінералів. Олія соняшникова, багата вищезазначеними ненасиченими жирними кислотами та іншими речовинами, виготовляється з насіння цієї рослини. Соняшник збагатить ваш раціон, прикрасить ваш сад і приверне до нього багато корисних комах. Всі насіння, які є в нашому магазині, мають високу якість, оскільки вони походять тільки від перевірених виробників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування

Хочете заохотити дитину вирощувати рослини? Для цього рекомендуємо насіння соняшника серії „Happy Garden”. Ця рослина досить невибаглива в культивуванні і не повинна створювати ніяких проблем для вас, ані для ваших улюблених дітей. Насіння можна збирати з серпня по вересень, але ми радимо відрізати цілі «голови» (суцвіття).

Ми знаємо, що паростки - це смачна закуска, багата поживними речовинами, високо цінується всіма людьми, які піклуються про здорове харчування. Ми хотіли б виконати їхні очікування і презентувати насіння соняшнику, які можна легко вирощувати для вирощування вдома для смачного і цінного доповнення до бутербродів і салатів.