• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pikad potid ja istutusmasinad

Kui soovite visuaalselt suurendada väikest elutuba või lisada kergust mõnele teisele kujundusele, võivad meie kõrged potid ja istutusnõud aidata teil oma eesmärke saavutada. Need elegantsed konteinerid ei võta palju ruumi, kuid pakuvad taimedele piisavalt ruumi juurte arenguks ja näevad erakordselt elegantsed välja. Leiate need kaunites värvitoonides meie veebipoe aiandusest!

Otsite konteinerit väiksemale taimele? Kaaluge kõrget 12 x 12 x 20 cm "Coubi" ruudukujulist potti või kõrget, ümarat 20 x 26 cm "Lofly Slim" potti. Millist värvi olete huvitatud - kreemjast, laitmatult valgest, kohvist latte või stiilsest kivihallist? Mõistate kiiresti, et need ettepanekud moodustavad vaid väikese osa meie värvivalikust. Kas soovite kasvatada suurt kaktust või väikest puud kõrges konteineris? Mõlemad taimed näevad välja võluvad kõrges ümaras 25 x 47 cm "Lilia" potis. Eriti soovitame erksavärvilisi fuksiaroosa ja laimiroheliseid ning universaalseid musti värvi variante sellele tootele. "Lilia" potid koos nende nikerdustega mustritega, mis meenutavad käsitsi valmistatud tööd, sobivad suurepäraselt kaasaegsetele klassikaliste sisekujunduste jaoks. Teisalt, kui otsite kõrgeid "Finezja" potte, millel on rotangit jäljendavad viimistlused, või suuri "Sahara" potte, mis on kuju poolest tagasihoidlikud, kuid vastupidavad ja külmakindlad, siis need on suurepärased valikud rõdudele ja terrassidele. Lisaks pakume laias valikus kõrgeid istutusnõusid koos sisestustega, mis on väärtuslik lisand nendele taimesõpradele, kes kipuvad oma rohelisi kaaslasi üle ujutama. Sisestused hõlbustavad veetasakaalu ja kaitsevad taimi liigniiskuse eest. Kaunistatud reljeefsete ümmarguste pottide "Makata" ja "Diament" kaalumine on kindlasti seda väärt.

Leiate laiema valiku kõrgeid potte ja istutusnõusid kõige konkurentsivõimelisemate hindadega just siit, meie poest. Pakume ainult esmaklassilisi kaupu, mis on valmistatud vastupidavatest, tugevatest ja esteetiliselt meeldivatest materjalidest. Kutsume teid meie valikut uurima ja soovime teile meeldivat ostlemist!