• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pikad potid ja istutusmasinad

Kui soovite väikest elutuba optiliselt suurendada või muule paigutusele kergust lisada, aitavad kõrged taimepotid eesmärke saavutada. Need saledad konteinerid ei võta palju ruumi, pakkudes samas taimedele piisavalt ruumi juurte arenemiseks ja näevad erakordselt elegantsed välja. Leiate neid kõigis kaunites värvides meie veebipõhises aiapoes!

Kas otsite konteinerit väiksemale taimele? Valige pikk 12 x 12 x 20 cm ruudukujuline pott „Coubi“ või pikk ümmargune 20 x 26 cm pott „Lofly Slim“. Mis värvi te otsite - kreemjas või puhas valge, cafe latte või stiilne kivihall? Näete kiiresti, et need soovitused moodustavad vaid murdosa meie värvivalikust. Kas soovite kasvatada suure kaktuse või pisikese puu kõrgesse konteinerisse? Mõlemad taimed näevad välja imelised kõrgel 25 x 47 cm pikkuses Lilia potis. Eriti soovitame selle toote erksaid fuksiaroosa ja laimirohelist, samuti universaalseid musta värvi versioone. Kaasaegset klassikalist sisekujundust täiendavad suurepäraselt peitsitud mustriga “Lilia” potid, mis näevad välja justkui käsitsi valmistatud. Rotangpalmi jäljendava viimistlusega kõrged “Finezja” potid ja suured “Sahara” potid - vormilt peened, kuid vastupidavad ja külmakindlad - on teiselt poolt ideaalne valik rõdude ja terrasside jaoks. Pakume ka laia valikut kõrgete taimedega, millel on lisandid. Need oleksid kasulikud nende taimesõprade kodudes, kes kipuvad oma rohelisi sõpru üle ujutama. Sissepääs laseb veel ära voolata ja kaitseb taimi vee ummistumise eest. Dekoratiivselt surutrükitud “Makata” ja “Diament” ümmargused potid on kindlasti teie kaalumist väärt.

Suurima kõrgete pottide ja istutusmasinate valiku kõige konkurentsivõimelisemate hindadega leiate siinsamas, meie poest. Pakume ainult esmaklassilisi kaupu, mis on valmistatud vastupidavatest, vastupidavatest, esteetilisest materjalidest. Kutsume teid sirvima meie pakkumist ja soovime teile kena ostlemist!

"Lofly" ümmargune kerge taimepott alustassiga - 20 cm - antratsiithall - -10%
6.34 7.04
Kampaania lõpeb
"Lofly" ümmargune kerge taimepott alustassiga - 20 cm - kivihall - -10%
6.34 7.04
Kampaania lõpeb
-10%
6.34 7.04
Kampaania lõpeb
Pika "Vulcano Tube" poti ümbris - 15 cm - läbipaistev roheline - -10%
8.50 9.45
Kampaania lõpeb
Pika "Vulcano Tube" poti ümbris - 15 cm - läbipaistev lilla - -10%
8.50 9.45
Kampaania lõpeb
"Finezja" ruudukujuline pikk istutusalus - 19 cm - peitliga, tumebeež - -10%
13.69 15.21
Kampaania lõpeb