• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augstie podi un stādītāji

Ja vēlaties optiski palielināt nelielu viesistabu vai pievienot vieglumu jebkurai citai izkārtojumam, augstie augu podi palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Šie tievie konteineri neaizņems daudz vietas, tomēr nodrošinās augiem pietiekami daudz vietas sakņu attīstībai un izskatīsies ārkārtīgi eleganti. Jūs tos atradīsit visās skaistās krāsās mūsu tiešsaistes dārza veikalā!

Vai jūs meklējat konteineru mazākam augam? Izvēlieties garo 12 x 12 x 20 cm “Coubi” podu vai augsto apaļo 20 x 26 cm “Lofly Slim” podu. Kādu krāsu jūs meklējat - krēmīgu vai tīri baltu, cafe latte vai stilīgu akmens pelēku? Jūs ātri redzēsit, ka šie ieteikumi veido tikai nelielu daļu no mūsu krāsu izvēles. Vai vēlaties augšā traukā izaudzēt lielu kaktusu vai mazu koku? Jebkurš augs izskatīsies burvīgi augstajā apaļajā 25 x 47 cm “Lilia” podā. Īpaši iesakām spilgti fuksijas-rozā un laima zaļo, kā arī šī produkta universālās versijas ar melnu krāsu. Mūsdienu klasisko interjera izkārtojumu lieliski papildinās “Lilia” podi ar noslīpētu rakstu, kas izskatās pēc roku darba. Augstie “Finezja” podi ar rotangpalmu imitējošu apdari un lielie “Sahara” podi - smalki formā, tomēr izturīgi un izturīgi pret salu - no otras puses, ir ideāla izvēle balkoniem un terasēm. Mēs piedāvājam arī plašu augsto augu ar ieliktņiem izvēli. Tie noderēs to augu mīļotāju mājās, kuri mēdz pārpludināt savus zaļos draugus. Ieliktnis ļauj ūdenim notecēt un aizsargā augus no ūdens aizsērēšanas. Dekoratīvi reljefi apaļie podi “Makata” un “Diament” noteikti ir jūsu apsvērumu vērti.

Lielāko augsto podiņu un stādītāju sortimentu par viskonkurētspējīgākajām cenām atradīsit tieši šeit, mūsu veikalā. Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes preces, kas izgatavotas no izturīgiem, izturīgiem, estētiski izskatīgiem materiāliem. Mēs aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu un novēlam jauku iepirkšanos!

"Lofly" apaļš viegls augu pods ar apakštasīti - 20 cm - akmens pelēks - -10%
6.34 7.04
Akcijabeidzas
-10%
6.34 7.04
Akcijabeidzas
Garais "Vulcano Tube" katla apvalks - 15 cm - caurspīdīgs zaļš - -10%
8.50 9.45
Akcijabeidzas
Garais "Vulcano Tube" katla apvalks - 15 cm - caurspīdīgs violets - -10%
8.50 9.45
Akcijabeidzas