• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augstie podi un stādītāji

Ja jūs vēlaties vizuāli palielināt mazo dzīvojamās istabas telpu vai pievienot vieglumu jebkuram citam iekārtojumam, mūsu augsti podi un stādīšanas konteineri var palīdzēt jums sasniegt savus mērķus. Šie eleganti trauki neaizņem daudz vietas, bet nodrošina augiem pietiekami daudz telpas sakņu attīstībai un izstaro izcilu eleganci. Jūs atradīsiet tos plašā krāsu klāstā mūsu tiešsaistes dārza veikalā!

Vai meklējat trauku mazākai augam? Ņemiet vērā augsto 12 x 12 x 20 cm "Coubi" kvadrātveida podu vai augsto, apaļo 20 x 26 cm "Lofly Slim" podu. Kādu krāsu jūs interesē - krēmīgu, traipu brīvu balto, latte kafiju vai stilīgo akmens pelēku? Jūs ātri sapratīsiet, ka šie piedāvājumi pārstāv tikai mazo daļu no mūsu krāsu izvēles. Vai vēlaties audzēt lielu kaktusu vai mazo koku augstā konteinerā? Abi augi izskatīsies burvīgi augstajā apaļajā 25 x 47 cm "Lilia" podā. Īpaši iesakām dzīvot spilgti fuksijas rozā un laimas zaļos, kā arī universālo melno krāsu variantus šim produktam. "Lilia" podi ar izcirstiem rakstiem, kas atgādina roku darbu, lieliski iederas modernos klasiskos interjera risinājumos. No otras puses, ja meklējat augstos "Finezja" podus ar rotaļas iedvesmotiem pabeigumiem vai lielus "Sahara" podus, kas ir subtili formas, bet izturīgi un pret salnu izturīgi, tie ir izcilas izvēles balkoniem un terasēm. Turklāt piedāvājam dažādu augstu stādīšanas konteineru izvēli, kas ir vērtīgs papildinājums tiem, kuriem patīk augus pārplūdināt. Ievietojumi atvieglo ūdens noplūdi un aizsargā augus no pārmērīgas mitruma. Rotāti apaļie podi "Makata" un "Diament" noteikti ir apsvēršanas vērti.

Jūs atradīsiet plašāko augstu podu un stādīšanas konteineru izvēli par viskonkurences spējīgākām cenām tieši šeit, mūsu veikalā. Mēs piedāvājam tikai augstas kvalitātes preces, izgatavotas no izturīgām, stiprām un estētiski pievilcīgām materiāliem. Aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu un novēlam prieku iepirkšanās!