Uzun saksılar ve ekiciler

Küçük bir oturma odasını optik olarak büyütmek veya başka bir düzenlemeye hafiflik yapmak istiyorsanız, uzun bitki saksıları hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu ince kaplar fazla yer kaplamaz, ancak bitkilere kök gelişimi için yeterli alan sağlar ve son derece zarif görünür. Onları tüm güzel renklerde çevrimiçi bahçe mağazamızda bulacaksınız!

Daha küçük bir bitki için bir kap mı arıyorsunuz? Uzun 12 x 12 x 20 cm "Coubi" kare kap veya uzun yuvarlak 20 x 26 cm "Lofly Slim" kap seçin. Ne renk arıyorsun - kremsi veya temiz beyaz, kafe latte veya şık taş grisi? Bu önerilerin renk seçimimizin sadece bir kısmını oluşturduğunu hemen göreceksiniz. Uzun bir kapta büyük bir kaktüs veya küçük bir ağaç yetiştirmek ister misiniz? Her iki bitki de uzun boylu 25 x 47 cm “Lilia” tenceresinde sevimli görünecek. Özellikle canlı fuşya-pembe ve limon yeşili ile bu ürünün evrensel siyah renk versiyonlarını öneriyoruz. Modern klasik iç düzenlemeler, el yapımı gibi görünen keski desenli “Lilia” tencere ile mükemmel bir şekilde tamamlanacak. Rattan taklit kaplamaya sahip uzun boylu “Finezja” saksıları ve büyük “Sahara” saksıları - ince, ancak dayanıklı ve dona dayanıklı - diğer yandan balkon ve teraslar için ideal seçimdir. Ayrıca ekleri olan geniş bir bitki yelpazesi sunuyoruz. Yeşil arkadaşlarını sular altında bırakan bitki severlerin evlerinde işe yarayacaklardı. Ek, suyun akmasına izin verir ve bitkileri su basmasına karşı korur. Süs kabartmalı “Makata” ve “Diament” yuvarlak kaplar kesinlikle dikkate değer.

Burada, mağazamızda en uzun boylu tencere ve ekici çeşitlerini en rekabetçi fiyatlarla bulacaksınız. Sadece dayanıklı, sağlam, estetik görünümlü malzemelerden üretilen üstün kaliteli ürünler sunuyoruz. Sizi teklifimize göz atmaya ve güzel alışverişler dileriz!