Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Високі горщики та саджалки

Якщо ви хочете оптимічно збільшити невелику вітальню або додати легкість будь-якій іншій компоновці, високі горщики для рослин допоможуть вам досягти поставлених цілей. Ці стрункі контейнери не займатимуть багато місця, однак забезпечують рослинам достатньо місця для розвитку коренів і виглядають винятково елегантно. Ви знайдете їх у всіх красивих кольорах в нашому інтернет-магазині саду!

Шукаєте контейнер для меншого заводу? Виберіть високий квадратний горщик «Кубі» 12 x 12 x 20 см або високий круглий горщик «Lofly Slim» розміром 20 x 26 см. Який колір ви шукаєте - кремовий чи чистий білий, кафе-латте або стильний камінь-сірий? Ви швидко побачите, що ці пропозиції складають лише частину нашого вибору кольорів. Чи хотіли б ви виростити великий кактус або крихітне дерево у високій ємності? Будь-яка рослина буде виглядати чарівно у високому круглому горщику «Лілія» розміром 25 х 47 см. Ми особливо рекомендуємо яскраві кольори фуксії - рожевий і липовий зелений, а також універсальні версії чорного кольору цього виробу. Сучасні класичні інтер’єрні композиції будуть ідеально доповнені горщиками «Лілія» із зубчастим малюнком, схожим на те, що вони були зроблені вручну. Високі горщики «Finezja» з обробкою, що імітує ротанга, та великі горщики «Сахара» - тонка форма, але міцна та морозостійка - з іншого боку, ідеальний вибір для балконів та терас. Ми також пропонуємо широкий вибір високих рослин із вставками. Вони стануть в нагоді в будинках тих любителів рослин, які схильні заливати своїх зелених друзів. Вкладиш дозволяє зливати воду і захищає рослини від заболочення. Орнаментально рельєфні круглі горщики «Маката» та «Діамент», безумовно, варті вашої уваги.

Найбільший асортимент високих горщиків і садівників за найвигіднішими цінами ви знайдете тут, у нашому магазині. Ми пропонуємо лише товари високої якості, виготовлені з міцних, міцних, естетично виглядаючих матеріалів. Запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію та побажати приємних покупок!