• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Aukšti vazonai ir sodinukai

Jei norite vizualiai padidinti mažą gyvenamąjį kambarį arba pridėti lengvumo bet kuriam kitam išdėstymui, mūsų aukštiems puodams ir augalų konteineriams skirtas pasirinkimas padės jums pasiekti savo tikslus. Šie elegantiški konteineriai neužims daug vietos, tačiau suteiks augalams pakankamai vietos šaknų augimui ir išskiria ypatingą eleganciją. Jūs juos rasite įvairių grožių spalvų mūsų internetinėje sodo prekyboje!

Ieškote konteinerio mažesniam augalui? Svarstykite apie aukštą 12 x 12 x 20 cm "Coubi" kvadratinį puodą arba aukštą apvalų 20 x 26 cm "Lofly Slim" puodą. Kokios spalvos jus domina - kremo, neblizgančios baltos, kavos latte ar madingo akmens pilkos? Greitai suprasite, kad šie pasiūlymai atstovauja tik mažą dalį mūsų spalvų pasirinkimo. Ar norite auginti didelį kaktusą arba mažą medį aukštame konteineryje? Abu augalai puikiai atrodys aukštame apvaliame 25 x 47 cm "Lilia" puode. Ypač rekomenduojame ryškias fuksijos-rožines ir laimo žalios spalvos variantus, taip pat visiems laikams juodus šio produkto variantus. "Lilia" puodai su įrėmintomis raižytomis juostomis, primenančiomis rankų darbą, puikiai tinka moderniems klasikiniams interjero sprendimams. Kita vertus, jei ieškote aukštų "Finezja" puodų su rattano įkvėpimo apdaila ar didelių "Sahara" puodų, subtilių formų, tačiau patvaraus ir atsparaus šalčiui, tai puikus pasirinkimas balkonams ir terasoms. Be to, mes siūlome įvairių aukštų augalų konteinerių su įdėklais, kurie yra vertingas papildymas augalų entuziastams, kurie turi polinti savo žalias drauges. Įdėklai palengvina vandens nutekėjimą ir apsaugo augalus nuo perkrovos vandeniu. Ornamentaliai raizgyti apvalūs puodai "Makata" ir "Diament" tikrai verti dėmesio.

Jūs rasite didžiausią aukštų puodų ir augalų konteinerių asortimentą už konkurencingiausias kainas tiesiai čia, mūsų parduotuvėje. Mes siūlome tik aukštos kokybės prekes, pagamintas iš ilgaamžių, stiprių ir estetiškai patrauklių medžiagų. Kviesime jūsų išnarplioti mūsų pasiūlymą ir linkime malonių apsipirkimų!