• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Aukšti vazonai ir sodinukai

Jei norite optiškai padidinti mažą kambarį ar pridėti lengvumo prie bet kokio kito įrenginio, aukšti augalų vazonai padės jums pasiekti savo tikslus. Šie liekni indai neužims daug vietos, tačiau suteiks augalams pakankamai vietos šaknims vystytis ir atrodys nepaprastai elegantiškai. Visomis gražiomis spalvomis juos rasite mūsų internetinėje sodo parduotuvėje!

Ar jūs ieškote konteinerio mažesniam augalui? Pasirinkite aukštą 12 x 12 x 20 cm dydžio „Coubi“ puodą arba aukštą 20 x 26 cm „Lofly Slim“ puodą. Kokios spalvos jūs ieškote - kreminės ar švariai baltos, „cafe latte“ ar stilingos akmens pilkos spalvos? Greitai pamatysite, kad šie pasiūlymai sudaro tik dalelę mūsų spalvų pasirinkimo. Ar norėtumėte aukštame konteineryje užauginti didelį kaktusą ar mažą medį? Bet kuris augalas atrodys žavingai aukštame 25 x 47 cm dydžio „Lilia“ vazonėlyje. Ypač rekomenduojame ryškią fuksijos rožinę ir kalkių žalią spalvas, taip pat universalias šio gaminio juodos spalvos versijas. Modernią klasikinę interjero dekoraciją puikiai papildys „Lilia“ puodai su nutapytu piešiniu, kurie atrodo lyg būtų rankų darbo. Aukšti „Finezja“ vazonai su rotango imitacija ir dideli „Sacharos“ puodai - subtilios formos, tačiau patvarūs ir atsparūs šalčiui - kita vertus, yra idealus pasirinkimas balkonams ir terasoms. Taip pat siūlome platų aukštų augalų su įdėklais pasirinkimą. Jie labai pravers tų augalų mylėtojų namuose, kurie linkę užtvindyti savo žaliuosius draugus. Įdėklas leidžia vandeniui nutekėti ir apsaugo augalus nuo vandens nutekėjimo. Dekoratyviai įspausti „Makata“ ir „Diament“ apvalūs vazonai yra tikrai verti jūsų dėmesio.

Didžiausią aukštų vazonų ir sodinukų asortimentą konkurencingiausiomis kainomis rasite čia, mūsų parduotuvėje. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės prekes, pagamintas iš patvarių, tvirtų, estetiškai atrodančių medžiagų. Kviečiame naršyti po mūsų pasiūlymą ir linkime gražių pirkinių!

„Lofly“ apvalus lengvas augalų puodas su lėkštute - 20 cm - pilkai pilkas - -10%
6.34 7.04
Pasiūlymas baigiasi
-10%
6.34 7.04
Pasiūlymas baigiasi
Aukštas „Vulcano Tube“ puodo korpusas - 15 cm - skaidrus žalias - -10%
8.50 9.45
Pasiūlymas baigiasi
Aukštas „Vulcano Tube“ puodo korpusas - 15 cm - skaidrus violetinis - -10%
8.50 9.45
Pasiūlymas baigiasi