• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetised kastekannudes

Väetised kastekannudes pakuvad mugavat ja kiiret viisi taimede väetamiseks ilma vajaduseta täpselt mõõta optimaalseid taime toidu doose või valmistada kastmislahuseid. Meie kõrge kvaliteediga tooted on müügil anumates, mis on varustatud pihustitega. Igal pihusti otsikul on eriline ühendus, mis võimaldab aia voolikut ühendada, võimaldades väetist kasutada teie tavalise kastmisrutiini ajal. See lahendus on nii lihtne kui ka tõhus. Proovige ja näete, kui lihtne võib olla väetise jaotamine!

Meie online aianduspood pakub professionaalseid väetisi rododendronitele, roosidele, teistele õitsevatele taimedele ja murule käepärastes kastekannudes. Lemmikloomaomanikele on meie Urynal - Muru kaitse koera uriini eest hädavajalik. See lagundab kiiresti uriini ja kaitseb muru põletuste eest, muutes selle praktiliseks lisandiks teie aias.

Avastage ka teisi Zielony Dom tooteid. Fytostop taaselustab lämmastikuvaru närbumas taimedes, samal ajal kui Hüvasti pruunidele murulaikudele aitab väetada muru pärast talve mugavalt käsitsetava kastekannu abil. Ostke kiiresti ja vaevata meie veebipoes lihtsalt kasutatavaid ja kiiretoimelisi taimehooldustooteid. Mainekate brändide väetised, mida usaldavad tuhanded kogenud aednikud ja põllumehed, on saadaval taskukohaste hindadega. Julgustame teid uurima ka meie teisi tootekategooriaid. Oleme kindlad, et leiate midagi, mis äratab teie huvi!