• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Väetised kastekannudes

Kastekannude väetised võimaldavad teil taimi väetada mugavalt ja koheste tulemustega, ilma et oleks vaja hoolikalt mõõta taimse toidu optimaalseid annuseid ja valmistada kastmislahust. Neid esmaklassilisi tooteid müüakse pihustitega varustatud konteinerites. Igal pihustamisotsal on spetsiaalne pistik, mis võimaldab selle külge kinnitada aiavooliku. Tänu sellele funktsioonile võite väetist kasutada igapäevase jootmise ajal. See lahendus on samal ajal lihtne ja tõhus. Proovige ja vaadake, kui lihtsaks võib väetise jaotamine muutuda!

Meie aiapood pakub käepärastes kastekannudes professionaalseid väetisi rododendronitele, roosidele, teistele õistaimedele ja muruplatsidele. Kui teil on kass või koer, peaks teie aias kasuks tulema Urynal - Muru kaitse koera uriini eest, toode, mis seda kiiresti lagundab ja kaitseb rohtu põletuste eest.

Vaadake ka teisi Zielony Dom tooteid. Fytostop täiendab närbuvatel taimedel lämmastikuvaru, samas kui hüvastijätmine pruunide murulaikudega võimaldab pärast talve rohtu väetada mugavalt kasutatava kastekannu abil. Ostke meie poest kiiresti ja mugavalt veebis ning hankige hõlpsasti kasutatavaid ja kohese toimega taimekaitsevahendeid. Tuntud kaubamärkide väetisi, mida usaldavad tuhanded kogenud aednikud ja põllumehed, on meie veebipoes saadaval soodsate hindadega. Soovitame teil külastada ka muid tootekategooriaid. Oleme kindlad, et leiate sealt huvitavaid esemeid!