Підкатегорії

Добрива в лійках

Добрива на лійках дозволяють удобрювати рослини зручно та з негайними результатами, без необхідності ретельно вимірювати оптимальні дози рослинної їжі та готувати поливний розчин. Ця продукція вищої якості продається в контейнерах, обладнаних форсунками. Кожен обприскувальний кінець має спеціальний з'єднувач, який дозволяє прикріпити до нього садовий шланг. Завдяки цій функції ви можете вносити добриво під час щоденного поливу. Це рішення є простим і ефективним одночасно. Спробуйте і переконайтеся, наскільки легким може стати розподіл добрив!

Наш інтернет-магазин саду пропонує професійні добрива для рододендронів, троянд, інших квітучих рослин та газонів у зручних лійках. Якщо у вас є котик чи собака, захист газону від сечі собаки, продукт, який швидко її розкладає та захищає траву від опіків, повинен стати в нагоді у вашому саду.

Погляньте і на інші продукти Zielony Dom. Fytostop поповнює запас азоту у в’янучих рослинах, тоді як Прощання з коричневими газонами дозволяє удобрювати траву після зими за допомогою зручно керованої лійки. Купуйте швидко та зручно через Інтернет у нашому магазині та отримуйте прості у використанні та негайно діючі засоби по догляду за рослинами. Добрива від відомих брендів, яким довіряють тисячі досвідчених садівників та фермерів, доступні за бюджетними цінами в нашому інтернет-магазині. Ми закликаємо вас також відвідати інші категорії товарів. Ми впевнені, що ви знайдете там деякі цікаві речі!

У цій категорії немає товарів