Sulama kutularındaki gübreler

Sulama kutuları üzerindeki gübreler, optimum bitki besin dozlarını titizlikle ölçmenize ve sulama solüsyonu hazırlamanıza gerek kalmadan bitkileri rahatlıkla ve anında sonuçlarla gübrelemenizi sağlar. Bu üstün kaliteli ürünler atomizörlerle donatılmış kaplarda satılmaktadır. Her püskürtme ucunda, ona bahçe hortumu takmanıza izin veren özel bir konektör bulunur. Bu özellik sayesinde gübreyi günlük sulama rutininizde uygulayabilirsiniz. Bu çözüm aynı zamanda kolay ve etkilidir. Deneyin ve gübre dağıtımının ne kadar kolay olabileceğini görün!

Online bahçe mağazamız, kullanışlı sulama kutularında orman gülleri, güller, diğer çiçekli bitkiler ve çimler için profesyonel gübreler sunar. Bir kediniz veya köpeğiniz varsa, onu çabucak ayrıştıran ve çimleri yanıklardan koruyan bir ürün olan Urynal - Köpeğin idrarından çim koruma, bahçenizde kullanışlı olmalıdır.

Diğer Zielony Dom ürünlerine de bir göz atın. Fytostop, solan bitkilerdeki nitrojen tedarikini yenilerken, Brown Lawn Lekelerine Elveda, kıştan sonra uygun şekilde çalıştırılan bir sulama kabı yardımıyla çimleri gübrelemenizi sağlar. Mağazamızda hızlı ve rahat bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapın ve kullanımı kolay ve anında etki eden bitki bakım ürünleri edinin. Binlerce deneyimli bahçıvan ve çiftçinin güvendiği ünlü markaların gübreleri, çevrimiçi mağazamızda uygun fiyatlarla mevcuttur. Diğer ürün kategorilerini de ziyaret etmenizi öneririz. Orada ilginç şeyler bulacağınızdan eminiz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor