• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums laistīšanas kannās

Mēslojumi laistīšanas kannās piedāvā ērtu un tūlītēju veidu, kā mēslot augus bez nepieciešamības rūpīgi mērīt optimālās augu barības devas vai sagatavot laistīšanas šķīdumus. Mūsu augstākās kvalitātes produkti tiek pārdoti traukos, kas aprīkoti ar smidzinātājiem. Katra smidzinātāja beigās ir īpašs savienotājs, kas ļauj pievienot dārza šļūteni, ļaujot jums pielietot mēslojumu savā regulārajā laistīšanas rutīnā. Šis risinājums ir vienlaikus vienkāršs un efektīvs. Pamēģiniet un redziet, cik vienkārša var būt mēslojuma izplatīšana!

Mūsu tiešsaistes dārzkopības veikals piedāvā profesionālus mēslojumus rododendriem, rožēm, citiem ziedošiem augiem un zālājiem ērtās laistīšanas kannās. Mājdzīvnieku īpašniekiem mūsu Urynal - Zālāja aizsardzība pret suņu urīnu ir nepieciešamība. Tas ātri sadala urīnu un aizsargā zāli no apdegumiem, padarot to par praktisku papildinājumu jūsu dārzam.

Izpētiet arī citus Zielony Dom produktus. Fytostop atjauno slāpojošu augu slāpekļa piegādi, savukārt Atvadīšanās no brūnajiem plankumiem uz zāliena palīdz mēslot zālienu pēc ziemas, izmantojot ērti lietojamu laistīšanas kannu. Iepērcieties ātri un bez piepūles mūsu tiešsaistes veikalā, lai iegūtu viegli lietojamus un ātri darbojošos augu kopšanas produktus. Slaveni zīmoli mēslojumi, kuriem uzticas tūkstošiem pieredzējušu dārznieku un lauksaimnieku, ir pieejami par draudzīgām cenām. Mēs mudinām jūs arī izpētīt mūsu citās produktu kategorijās. Mēs esam pārliecināti, ka atradīsiet kaut ko, kas piesaistīs jūsu interesi!