• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mēslojums laistīšanas kannās

Mēslojums uz laistīšanas kannām ļauj ērti un ar tūlītēju rezultātu apaugļot augus, bez nepieciešamības rūpīgi izmērīt optimālās augu pārtikas devas un sagatavot laistīšanas šķīdumu. Šie augstākās kvalitātes produkti tiek pārdoti konteineros, kas aprīkoti ar izsmidzinātājiem. Katram izsmidzināšanas galam ir īpašs savienotājs, kas ļauj tam piestiprināt dārza šļūteni. Pateicoties šai funkcijai, jūs varat laist mēslojumu ikdienas laistīšanas laikā. Šis risinājums ir vienkāršs un vienlaikus efektīvs. Izmēģiniet to un uzziniet, cik viegli mēslošanas līdzeklis var kļūt!

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā profesionālus mēslojumus rododendriem, rozēm, citiem ziedošiem augiem un zālājiem parocīgās laistīšanas kannās. Ja jums pieder kaķis vai suns, jūsu dārzā noderēs Urynal - Lawn aizsardzība pret suņa urīnu - produkts, kas to ātri noārda un pasargā zāli no apdegumiem.

Apskatiet arī citus Zielony Dom produktus. Fytostop papildina slāpekļa daudzumu novīstošos augos, savukārt atvadīšanās no brūnajiem zāliena plankumiem ļauj jums pēc ziemas mēslot zāli ar ērti darbināmu laistīšanas tvertni. Iepērcieties ātri un ērti tiešsaistē mūsu veikalā un iegūstiet viegli lietojamus un tūlītējas iedarbības augu kopšanas līdzekļus. Mēslojums no pazīstamiem zīmoliem, kam uzticas tūkstošiem pieredzējušu dārznieku un lauksaimnieku, mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejamas par budžetam draudzīgām cenām. Mēs iesakām apmeklēt arī citas produktu kategorijas. Mēs esam pārliecināti, ka tur atradīsit dažus interesējošus priekšmetus!