• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšos laistymo skardinėse

Trąšos laistymo kanuose siūlo patogų ir greitą būdą tręšti augalus be poreikio kruopščiai matuoti optimalias augalų maisto dozes arba ruošti laistymo tirpalus. Mūsų aukštos kokybės produktai parduodami indeliuose su purkštukais. Kiekvieno purškimo galas turi specialų jungtį, leidžiančią prijungti sodinį žarną, todėl galite tręšti augalus įprasto laistymo metu. Šis sprendimas yra vienodai paprastas ir efektyvus. Išbandykite ir pamatysite, kaip paprasta gali būti trąšų paskirstymas!

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje siūlome profesionalias trąšas rododendrams, rožėms, kitoms žydinčioms augalams ir veją puoselėti, patogiose laistymo kanuose. Gyvūnų savininkams būtinas mūsų Urynal - Vejos apsauga nuo šunų šlapimo produktas, greitai skaidantis šlapimą ir apsaugantis žolę nuo nudegimų, tai praktiškas papildas jūsų sodui.

Taip pat išbandykite kitus Zielony Dom produktus. Fytostop atnaujina azoto tiekimą vystančiuose augaluose, o Atsisveikinimas su rudos spalvos dėmėmis vejoje padeda tręšti žolę po žiemos naudojant patogią laistymo kaną. Apsipirkite greitai ir be pastangų mūsų internetinėje parduotuvėje, kur rasite lengvai naudojamus ir greitai veikiančius augalų priežiūros produktus. Garsių prekinių ženklų trąšos, kuriomis pasitiki tūkstančiai patyrusių sodininkų ir ūkininkų, pasiekiamos už biudžetui draugiškas kainas. Skatiname apžiūrėti ir kitas mūsų produktų kategorijas. Esame tikri, kad rasite kažką, kas patrauks jūsų dėmesį!