• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Trąšos laistymo skardinėse

Trąšos ant laistytuvų leidžia patręšti augalus patogiai ir nedelsiant gauti rezultatų, nereikia kruopščiai išmatuoti optimalių augalų maisto dozių ir paruošti laistymo tirpalą. Šie aukščiausios kokybės produktai parduodami konteineriuose su purkštuvais. Kiekviename purškimo gale yra speciali jungtis, leidžianti prie jo pritvirtinti sodo žarną. Šios savybės dėka trąšas galite naudoti kasdien laistydami. Šis sprendimas yra lengvas ir tuo pat metu efektyvus. Išbandykite ir sužinokite, kaip lengvai gali pasiskirstyti trąšos!

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje yra profesionalių rododendrų, rožių, kitų žydinčių augalų ir vejų trąšų patogiose laistymo skardinėse. Jei turite katę ar šunį, jūsų sode turėtų praversti „Urynal - Lawn“ apsauga nuo šuns šlapimo - produktas, kuris greitai ją suyra ir apsaugo žolę nuo nudegimų.

Pažvelkite ir į kitus „Zielony Dom“ gaminius. „Fytostop“ papildo išdžiūvusius augalus azoto kiekiu, o atsisveikinimas su rudomis vejos dėmėmis leidžia patogiai valdoma laistymo skystimi tręšti žolę po žiemos. Greitai ir patogiai apsipirkite internetu mūsų parduotuvėje ir įsigykite lengvai naudojamų bei nedelsiant veikiančių augalų priežiūros produktų. Žinomų prekių ženklų trąšos, kuriomis pasitiki tūkstančiai patyrusių sodininkų ir ūkininkų, yra prieinamos biudžetinėms kainoms mūsų internetinėje parduotuvėje. Rekomenduojame apsilankyti ir kitose produktų kategorijose. Esame tikri, kad ten rasite keletą įdomių dalykų!