• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hnojivo v kapsli

Záložky hnojiv patří k nejpraktičtějším z nejnovějších řešení hnojení hrnkových rostlin. Byly dříve používány při chovu ryb, ale získávají si stále větší oblibu mezi milovníky domácích rostlin. Koncentrované vícesložkové minerální hnojivo ve formě rozpustné tablety obsahuje vše, co rostlina potřebuje k správnému vývoji. Stačí vytáhnout z obalu jeden kus a vtlačit ho do půdy - a to je vše! Tabulka se po každém zalévání postupně rozpustí a obohatí půdu o všechny potřebné živiny. Jedna záložka představeného produktu by rostlinu krmila téměř šest měsíců!

Pokud hledáte pohodlné a rychlé způsoby údržby květináče, jste na správném místě: v kategorii záložek hnojiva nabízíme produkty prvotřídní kvality. Nabízejí skvělou alternativu k oblíbeným hůlkám a hrotům, které používáte při péči o své orchideje. Záložky znamenají dobrý poměr ceny a hodnoty a rekordní účinnost. Vyzkoušejte je a nebudete potřebovat žádné další potvrzení. Doporučujeme mimo jiné produkty Biopon Fertilizer Tabs s vitamíny pro rostliny s okrasnými listy, květinami a oslabenými škůdci a chorobami.

Produkty nabízené v této kategorii se liší v poměru živin, a proto mohou uspokojit specifické požadavky konkrétních skupin rostlin. Tabulky Biopon Fertilizer Tabs zajišťují vyšší vitalitu rostlin (díky obsahu vitamínů B stimulují vývoj kořenů), krásné listy a bohaté kvetení. Vyzkoušejte všechny!

Náš online zahradní obchod nabízí superúčinné záložky hnojiv s dlouhou životností za přijatelné ceny. Vyberte si levnou dodávku domů až k vašim dveřím a kupte si výrobky špičkové kvality, aniž byste opustili domov. Srdečně vás zveme, abyste se podívali na další produkty z kategorie Hnojiva. Potřebné zboží najdete vždy na našem Garden Seeds Market. Přesvědčte se sami a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!