• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Záložky hnojív

Záložky hnojiva patria k najpraktickejším spomedzi najnovších riešení na hnojenie kvetináčov. Používali sa pri chove rýb už skôr, ale medzi domácimi milovníkmi rastlín si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Koncentrované viaczložkové minerálne hnojivo vo forme rozpustnej tablety obsahuje všetko, čo rastlina potrebuje na správny vývoj. Z obalu stačí vybrať iba jeden kus, vtlačiť ho do pôdy - a to je všetko! Stôl sa po každom zalievaní postupne rozpustí a obohatí pôdu o všetky potrebné živiny. Jedna záložka predstaveného produktu by napájala rastlinu takmer šesť mesiacov!

Ak hľadáte pohodlné a rýchle spôsoby údržby kvetináčov, ste na správnom mieste: v kategórii záložiek hnojív ponúkame výrobky špičkovej kvality. Ponúkajú skvelú alternatívu k obľúbeným paliciam a hrotom, ktoré používate pri starostlivosti o svoje orchidey. Záložky vyjadrujú dobrý pomer ceny a hodnoty a rekordnú účinnosť. Vyskúšajte ich a nebudete potrebovať žiadne ďalšie potvrdenie. Odporúčame okrem iných produktov aj karty Biopon Fertilizer Tabs s vitamínmi pre rastliny s okrasnými listami, kvetmi a rastliny oslabené škodcami a chorobami.

Produkty ponúkané v tejto kategórii sa líšia podielom živín, a preto môžu uspokojiť špecifické požiadavky konkrétnych skupín rastlín. Tablety Biopon Fertilizer Tabs zaisťujú vyššiu vitalitu rastlín (vďaka obsahu vitamínov B stimulujú vývoj koreňov), nádherné lístie a bohaté kvitnutie. Vyskúšajte všetky!

Náš online záhradný obchod ponúka superúčinné záložky s hnojivom s dlhou životnosťou za prijateľné ceny. Vyberte si lacné doručenie domov až k vašim dverám a nakupujte výrobky špičkovej kvality bez toho, aby ste odchádzali z domu. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na ďalšie výrobky z kategórie Hnojivá. Potrebný tovar vždy nájdete na našom trhu so záhradnými semenami. Presvedčte sa sami a pridajte sa k radom našich spokojných zákazníkov!