• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Plaktukai

Įvairių svorių ir dydžių šaltkalvių ir rogių plaktukus mūsų parduotuvėje galima rasti rankomis. Ištirkite mūsų pasiūlymą - turime aukštos kokybės, bendrosios paskirties sodininkystės ir buities įrankius. Mes lažinamės, kad mūsų parduotuvėje užsisakysite geriausią plaktuką atnaujinimo, statybos, remonto ir rankdarbių reikmėms.

Ar jūs ieškote tvirto, lengvo, patogaus įrankio plauti nagus? Tam tikslui siūlome 100 g, 200 g, 400 g ir 500 g šaltkalvio kūjus su medine rankena. Pasirinkite darbą, kuris atitiktų jūsų pageidavimus, kad darbas būtų patogus, efektyvus ir malonus. Mūsų parduotuvėje esančiuose įrankiuose yra tvirtos rankenos, pagamintos iš stiklo pluošto arba poliruotos medienos. Abi galimybės yra lengvos, tačiau tvirtos ir patogios. Jei norėtumėte daugiau jėgų, nusipirkite 0,3 kg, 0,5 kg, 1,0 kg arba 2,0 kg šaltkalvio plaktuką. Tokio dydžio įrankiai yra naudingi atliekant sunkius statybos darbus. Kita vertus, jei ieškote plaktuko, kad vairuotumėte pleištus, stulpus ir atliktumėte kitas užduotis, kurioms reikia daugiau jėgos, užsisakykite 3,0 arba 5,0 kg svorio rogių plaktuką, kurį gausite tikrai konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Sužinokite daugiau apie nemokamo pristatymo parinktį ir užpildykite savo įrankių rinkinį nereikia vežti sunkių krovinių!

Kviečiame jus į apsipirkimo turą, kuris patenkins visus jūsų poreikius! Sutaupykite laiko ir pinigų su mumis - jums tereikia daugiau sužinoti apie mūsų pasiūlymą, kad žinotumėte, jog verta mus rinktis!