• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Plaktukai

Atraskite idealią įrankį savo darbui sodo ir statybų srityje mūsų "Plaktukai" kategorijoje! Mūsu parduotuvė siūlo platų slėdžių darbo įrankių ir kirvių asortimentą, kiekvienas iš jų yra prieinamas įvairiais svoriais ir dydžiais, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Nesvarbu, ar renovuojate, statote, atliekate remontą ar užsiimate rankdarbiais, mes esame tikri, kad mūsų kolekcijoje rasite idealią plaktuką.

Ieškote tvirtos, bet lengvos plaktuko nagų įmušimui? Mūsų slėdžių darbo plaktukai, svyruojantys nuo 100 g iki 500 g, su ergonomiškomis medinėmis rankenomis, yra sukurti, kad jūsų darbas būtų patogus, efektyvus ir malonus. Pasirinkite svorį, kuris geriausiai atitinka jūsų pageidavimus. Mūsų plaktukai yra aprūpinti arba tvirtomis stiklo pluošto, arba poliruotomis medinėmis rankenomis, siūlančiomis tiek ilgaamžiškumą, tiek patogumą.

Užduotims, kurios reikalauja didesnio smūgio galingumo, apsvarstykite mūsų sunkesnius slėdžių darbo plaktukus, kurie yra prieinami svoriais nuo 0,3 kg iki 2,0 kg, puikiai tinka sunkiems statybos projektams. O tiems darbams, reikalaujantiems papildomo jėgos, kaip antai klinų ar stulpų įmušimas, mes siūlome mūsų 3,0 kg ir 5,0 kg kirvių plaktukus konkurencinga kaina, kartu su nemokamu pristatymo pasirinkimu. Sutaupykite laiko ir pastangų pildyti savo įrankių rinkinį be sunkių krūvių nešiojimo!

Prisijunkite prie mūsų ir patirkite apsipirkimo patirtį, atitinkančią visus jūsų įrankių poreikius. Tyrinėkite mūsų "Plaktukai" kategoriją šiandien ir pamatysite, kiek galite sutaupyti aukštos kokybės įrankiams. Jūsų patenkinimas yra vos kelio paspaudimo toli!