• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Āmuri

Atklājiet ideālu instrumentu savām dārza un būvniecības vajadzībām mūsu "Āmuri" kategorijā! Mūsu veikalā ir plašs slēdžu darbu un zobenu klāsts, katrs no tiem pieejams dažādos svaros un izmēros, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām. Vai jūs renovējat, celtniecības, veicat remontu vai nodarbojaties ar rokdarbiem, mēs esam pārliecināti, ka mūsu kolekcijā atradīsiet ideālu āmuru.

Meklējat izturīgu, bet vieglu āmuru naglu ievilkšanai? Mūsu slēdžu darbu āmuri, kas svārstās no 100 g līdz 500 g, ar ergonomiskiem koka rokturiem, ir izstrādāti, lai padarītu jūsu darbu ērtu, efektīvu un priecīgu. Izvēlieties svaru, kas vislabāk atbilst jūsu priekšroku. Mūsu āmuri ir aprīkoti ar vai nu izturīgiem stikla šķiedras, vai polētiem koka rokturiem, piedāvājot gan izturību, gan ērtību.

Savienojiet tos darbiem, kuriem nepieciešama lielāka sitiena jauda, ņemot vērā mūsu smagākus slēdžu darbu āmus, pieejamus svaros no 0,3 kg līdz 2,0 kg, ideāli piemērotus smagiem būvniecības projektiem. Un tiem darbiem, kas prasa papildu spēku, piemēram, klinšu vai stabiņu ievilkšanai, mēs piedāvājam mūsu 3,0 kg un 5,0 kg zobenu āmus konkurētspējīgā cenā, ieskaitot bezmaksas piegādes iespēju. Ietaupiet laiku un pūles, pabeidzot savu instrumentu komplektu, nesastopoties ar smagu slogu!

Pievienojieties mums iepirkšanās pieredzei, kas apmierina visus jūsu instrumentu vajadzības. Izpētiet mūsu "Āmuri" kategoriju jau šodien un redzēsiet, cik daudz varat ietaupīt augstas kvalitātes instrumentiem. Jūsu apmierinātība ir tikai pāris klikšķu attālumā!