• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Āmuri

Mūsu veikalā ar rokām ir pieejami dažādu svaru un izmēru atslēdznieku un ragaviņu āmuri. Izpētiet mūsu piedāvājumu - mums ir pieejami augstas kvalitātes, vispārējas nozīmes dārzkopības un sadzīves instrumenti. Mēs derējam, ka mūsu veikalā jūs pasūtīsit labāko āmuru atjaunošanai, celtniecībai, remontam un rokdarbu lietošanai.

Vai jūs meklējat cietu, vieglu, ērtu instrumentu naglu āmurēšanai? Šim nolūkam mēs piedāvājam 100 g, 200 g, 400 g un 500 g Atslēdznieka āmurus ar koka rokturi. Izvēlieties svaru, kas piemērots jūsu vēlmēm, lai darbs būtu ērts, efektīvs un patīkams. Mūsu veikalā pieejamie instrumenti ir aprīkoti ar izturīgiem rokturiem, kas izgatavoti no stiklplasta vai pulēta koka. Abas iespējas izrādās vieglas, tomēr izturīgas un ērtas. Ja vēlaties iegūt lielāku trieciena spēku, iegādājieties atslēdznieka āmuru 0,3 kg, 0,5 kg, 1,0 kg vai 2,0 kg. Šāda lieluma darbarīki ir noderīgi lieljaudas celtniecības darbu laikā. No otras puses, ja jūs meklējat āmuru, lai vadītu ķīļus, stabus un veiktu citus pienākumus, kas prasa vairāk spēka, pasūtiet 3,0 vai 5,0 kg kamanu āmuru, kuru mūsu tiešsaistes veikalā iegūsit par patiesi konkurētspējīgām cenām. Uzziniet vairāk par bezmaksas piegādes iespēju un pabeidziet savu instrumentu komplektu bez nepieciešamības pārvadāt smagas kravas!

Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā, kas apmierinās visas jūsu vajadzības! Ietaupiet laiku un naudu pie mums - jums tikai jāzina vairāk par mūsu piedāvājumu, lai zināt, ka ir vērts mūs izvēlēties!