• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vasarad

Erineva raskuse ja suurusega lukksepa- ja kelguvasarad on meie poes saadaval käsitsi. Tutvuge meie pakkumisega - meil on saadaval kvaliteetseid, üldotstarbelisi aia- ja majapidamistööriistu. Panustame, et tellite meie poest parima haamri renoveerimiseks, ehitamiseks, remondiks ja käsitööks.

Kas otsite kindlat, kerget ja käepärast tööriista küünte löömiseks? Sel eesmärgil pakume 100 g, 200 g, 400 g ja 500 g lukksepa haamreid puust käepidemega. Valige oma eelistustele vastav kaal, et muuta töö mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Meie poes saadaval olevad tööriistad on varustatud klaaskiust või poleeritud puidust vastupidavate käepidemetega. Mõlemad võimalused osutuvad kergeks, kuid samas vastupidavaks ja käepäraseks. Kui soovite rohkem löögijõudu saada, ostke 0,3 kg, 0,5 kg, 1,0 kg või 2,0 kg lukksepphaamer. Selle suurusega tööriistad on kasulikud raskete ehitustööde ajal. Kui otsite teisalt haamrit kiilude, postide juhtimiseks ja muude suuremat tugevust nõudvate ülesannete täitmiseks, tellige 3,0 või 5,0 kg kaaluv kelguhaamer, mille saate meie e-poes tõeliselt konkurentsivõimeliste hindadega. Lisateave tasuta kohaletoimetamise võimaluse kohta ja täiendage oma tööriistakomplekti ilma, et oleks vaja suuri raskusi vedada!

Kutsume teid sisseostureisile, mis rahuldab kõik teie vajadused! Säästke koos meiega aega ja raha - selleks, et teada saada, kas meid tasub valida, peate meie pakkumisest rohkem teada saama!