Çekiçler

Mağazamızda farklı ağırlık ve ebatlarda çilingir ve balyozlar bulunmaktadır. Teklifimizi keşfedin - yüksek kaliteli, genel amaçlı bahçecilik ve ev aletlerine sahibiz. Mağazamızda yenileme, inşaat, onarım ve el sanatları kullanımı için en iyi çekiç sipariş edeceğinize bahse gireriz.

Çivi çekiçlemek için sağlam, hafif, kullanışlı bir araç mı arıyorsunuz? Bu amaçla ahşap saplı 100 g, 200 g, 400 g ve 500 g Çilingir çekiçleri sunuyoruz. Çalışmayı rahat, etkili ve keyifli hale getirmek için tercihlerinize uygun ağırlığı seçin. Mağazamızda bulunan aletler, fiberglas veya cilalı ahşaptan yapılmış sağlam saplarla donatılmıştır. Her iki seçenek de hafif ancak dayanıklı ve kullanışlı olduğunu kanıtlıyor. Daha fazla vurma gücü istiyorsanız, 0,3 kg, 0,5 kg, 1,0 kg veya 2,0 kg çilingir çekiç alın. Bu boyuttaki aletler ağır inşaat işleri sırasında işe yarar. Öte yandan, kamaları, direkleri sürmek ve daha fazla güç gerektiren diğer görevleri yerine getirmek için bir çekiç arıyorsanız, çevrimiçi mağazamızda gerçekten rekabetçi fiyatlarla alacağınız 3.0 veya 5.0 kg kızak çekiçini sipariş edin. Ücretsiz teslimat seçeneği hakkında daha fazla bilgi edinin ve ağır yük taşımaya gerek kalmadan kendi takım setinizi tamamlayın!

Sizi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir alışveriş turuna davet ediyoruz! Bizimle zaman ve paradan tasarruf edin - sadece bizi seçmeye değer olduğunu bilmek için teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekiyor!