• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Lavandas mēslojums

Lavandas mēslojums ļauj jūsu dārzā radīt patiesi Vidusjūras, Provansas klimatu! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā mēslošanas līdzekļus, kas palīdzēs jums barot lavandas augus, kas audzēti uz robežām un podos un kurus piegādājuši labākie, augsti novērtētie ražotāji no visas Eiropas.

Ja sapņojat par gariem, bagātīgi un droši ziedošiem augiem, ieguldiet augstākās kvalitātes NPK lavandas mēslojumā. Pareizai šī auga apaugļošanai galveno lomu spēlē pareizās slāpekļa, fosfora un kālija proporcijas. Piemēram, iegādājoties Lavender Lavender Fertilizer "Fioletowe Pole" (Purple Field), jūs iegūstat 100% pārliecību, ka iegūstat produktu, kas ir rūpīgi sagatavots un stingri veltīts lavandas uztura vajadzībām. Makroelementu pārpilnība nodrošina līdzsvarotu, pārpilnu jūsu krūmu augšanu, kā arī to bagātīgo ziedēšanu, ziemcietību un pat ... smaržas intensitāti.

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā sertificētus lavandas mēslojumus pulvera un šķidrā koncentrāta veidā, dažāda svara un tilpuma iepakojumos. Sākotnēji iesaiņotajiem produktiem ir sīki izstrādātas dozēšanas instrukcijas, kas padara ērtu apakškrūmu papildināšanu vieglu un pieejamu dārza profesionāļiem un iesācējiem. Mēs iestājamies par konkurētspējīgām cenām un ārkārtas sezonas piedāvājumiem. Sekojiet līdzi mūsu piedāvājumam, lai jūsu dārzs visu sezonu bagātīgi plauktu, ziedētu un nestu augļus. Mēs aicinām jūs uz ērtu iepirkšanās tūri ar piegādi uz mājām!