• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lavandas mēslojums

Lavandas mēslošanas līdzekļi ļauj jums radīt patiesi Vidusjūras, Provansas atmosfēru jūsu dārzā! Mūsu tiešsaistes dārzkopības veikals piedāvā plašu mēslošanas līdzekļu klāstu, kas ir ideāli piemēroti lavandas augu kopšanai dobēs un podos. Šie produkti tiek piegādāti no augsti novērtētiem ražotājiem visā Eiropā.

Vai sapņojat par ilgstošām, bagātīgām ziedēšanām? Apsveriet mūsu premium klases NPK lavandas mēslošanas līdzekli. Slāpekļa, fosfora un kālija ideālais līdzsvars ir būtisks efektīvai lavandas mēslošanai. Piemēram, iegādājoties "Fioletowe Pole" (Purpura Lauks) lavandas mēslošanas līdzekli, jūs varat būt droši, ka iegūstat produktu, kas ir īpaši izstrādāts lavandas uztura vajadzībām. Tā bagātīgais makroelementu saturs veicina spēcīgu augšanu, bagātīgu ziedēšanu, ziemas izturību un pat pastiprina smaržas intensitāti.

Mūsu veikals piedāvā sertificētu lavandas mēslošanas līdzekļu izvēli, pieejamu gan kā pulvera, gan šķidra koncentrāta formā, dažādos izmēros un tilpumos. Katrs produkts tiek piegādāts oriģinālajā iepakojumā ar detalizētiem dozēšanas norādījumiem, padarot to viegli lietojamu gan pieredzējušiem dārzniekiem, gan iesācējiem. Mēs lepojamies ar konkurētspējīgām cenām un izcilām sezonas akcijām. Sekojiet mūsu piedāvājumam, lai jūsu dārzs visu sezonu ziedētu, augtu un nesītu augļus. Mēs aicinām jūs izbaudīt ērtu iepirkšanos ar piegādi mājās!