• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Levanduľové hnojivá

Levanduľové hnojivá vám umožňujú vytvoriť vo vašej záhrade skutočne stredomorské provensálske podnebie! Náš online záhradný obchod ponúka hnojivá, ktoré vám pomôžu nakŕmiť rastliny levandule pestované na okrajoch a v kvetináčoch a dodávajú ich tí najlepší a najuznávanejší výrobcovia z celej Európy.

Ak snívate o dlhých, bohato a spoľahlivo kvitnúcich rastlinách, investujte do prémiového levanduľového hnojiva NPK. Správne množstvo dusíka, fosforu a draslíka hrá hlavnú úlohu pri správnom hnojení tejto rastliny. Nákup napr. Levanduľového hnojiva „Fioletowe Pole“ (Purple Field) od spoločnosti Target vám dáva 100% istotu, že získate produkt starostlivo pripravený a prísne určený na výživové potreby levandule. Hojnosť makroživín zaisťuje vyvážený a bujný rast vašich kríkov, ako aj ich bohaté kvitnutie, zimnú odolnosť a dokonca ... intenzitu vône.

Náš online záhradný obchod ponúka certifikované levanduľové hnojivá vo forme prášku a tekutého koncentrátu, v baleniach rôznych hmotností a objemov. Pôvodne zabalené produkty obsahujú podrobné pokyny na dávkovanie, ktoré uľahčujú správne doplnenie polokerov a sú k dispozícii záhradníkom i začiatočníkom. Stojíme za konkurencieschopnými cenami a výnimočnými sezónnymi ponukami. Zostaňte naladení s našou ponukou, aby vaša záhrada prosperovala, kvitla a prinášala ovocie po celú sezónu. Pozývame vás na pohodlnú prehliadku nákupu s donáškou domov!