• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lavendelväetised

Lavendelväetised võimaldavad teil luua oma aias tõelise Vahemere, Provence'i õhkkonna! Meie veebipõhine aianduspood pakub laia valikut väetisi, mis on ideaalsed lavendel taimede kasvatamiseks peenardes ja pottides. Need tooted pärinevad kõrgelt hinnatud tootjatelt üle kogu Euroopa.

Unistate pikaajalisest, rikkalikust õitsemisest? Kaaluge meie premium NPK lavendelväetist. Lämmastiku, fosfori ja kaaliumi ideaalne tasakaal on lavendeli tõhusaks väetamiseks hädavajalik. Näiteks "Fioletowe Pole" (Lilla Põld) lavendelväetise ostmine tagab teile toote, mis on spetsiaalselt formuleeritud lavendeli toitainete vajadusteks. Selle rikkalik makrotoitainete sisaldus edendab võimsat kasvu, rikkalikku õitsemist, talvekindlust ja isegi tugevdab lõhna intensiivsust.

Meie pood esitleb sertifitseeritud lavendelväetiste valikut, mis on saadaval nii pulbri kui ka vedelkontsentraadi kujul, erinevates suurustes ja mahtudes. Iga toode on pakendatud originaalpakendisse koos üksikasjalike doseerimisjuhistega, muutes selle kasutamise lihtsaks nii kogenud aednikele kui algajatele. Me oleme uhked oma konkurentsivõimeliste hindade ja erakordsete hooajaliste pakkumiste üle. Jälgige meie pakkumisi, et teie aed õitseks, kasvaks ja kannaks vilja terve hooaja vältel. Kutsume teid nautima mugavat ostlemist koos kojutoomisega!