• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lavendelväetised

Lavendelväetised võimaldavad teil luua oma aias tõeliselt vahemerelise Provence'i kliima! Meie aiakauplus pakub väetisi, mis aitavad teil piiridel ja pottides kasvatatud lavendlitaimi toita, mida tarnivad parimad, kõrgelt hinnatud tootjad üle Euroopa.

Kui unistate pikkadest, rikkalikult ja usaldusväärselt õitsvatest taimedest, investeerige esmaklassilisse NPK lavendelväetisse. Selle taime korralikul väetamisel mängivad suurt rolli lämmastiku, fosfori ja kaaliumi õiged proportsioonid. Näiteks ostes Targetist lavendelväetis "Fioletowe Pole" (Purple Field), saate 100% kindluse, et saate toote, mis on hoolikalt valmistatud ja rangelt pühendatud lavendli toitumisvajadustele. Makrotoitainete rohkus tagab teie põõsaste tasakaalustatud ja ülerohke kasvu, samuti rikkaliku õitsemise, talvekindluse ja isegi ... lõhna intensiivsuse.

Meie aiapood pakub sertifitseeritud lavendelväetisi pulbri ja vedela kontsentraadi kujul, erineva kaalu ja mahuga pakendites. Algselt pakendatud toodetel on üksikasjalikud doseerimisjuhised, mis muudavad aluspõõsaste nõuetekohase täiendamise lihtsaks ja kättesaadavaks nii aiaprofessionaalidele kui ka algajatele. Seisame konkurentsivõimeliste hindade ja erakordsete hooajaliste pakkumiste eest. Jälgige meie pakkumist, nii et teie aed õitseks, õitseks ja kannaks vilja kogu hooaja vältel. Kutsume teid mugavale kojutoomisega ringkäigule!