Lavanta gübreleri

Lavanta gübreleri, bahçenizde gerçek bir Akdeniz, Provencal iklimi yaratmanızı sağlar! Çevrimiçi bahçe mağazamız, Avrupa'nın her yerinden en iyi ve saygın üreticiler tarafından teslim edilen, sınırlarda ve saksıda yetiştirilen lavanta bitkilerini beslemenize yardımcı olacak gübreler sunar.

Uzun, bol ve güvenilir bir şekilde çiçek açan bitkileri hayal ediyorsanız, birinci sınıf NPK lavanta gübresine yatırım yapın. Doğru oranlarda azot, fosfor ve potasyum, bu bitkinin uygun şekilde gübrelenmesinde büyük rol oynar. Örneğin Target'tan "Fioletowe Pole" (Mor Alan) Lavanta Gübresi satın almak, size özenle hazırlanmış ve kesinlikle lavanta beslenme ihtiyaçlarına adanmış bir ürün elde ettiğinizden% 100 emin olmanızı sağlar. Makrobesin bolluğu, çalılıklarınızın dengeli ve coşkulu büyümesinin yanı sıra bol çiçeklenmelerini, kışa dayanıklılıklarını ve hatta koku yoğunluğunu sağlar.

Çevrimiçi bahçe mağazamız, farklı ağırlık ve hacimlerde paketler halinde toz ve sıvı konsantre formda sertifikalı lavanta gübreleri sunmaktadır. Orijinal olarak paketlenmiş ürünler, alt çalıların uygun şekilde eklenmesini kolaylaştıran ve bahçe profesyonelleri ve yeni başlayanlar için uygun hale getiren ayrıntılı dozlama talimatlarıyla birlikte gelir. Rekabetçi fiyatlar ve olağanüstü sezonluk teklifler için varız. Teklifimizi takip etmeye devam edin, böylece bahçeniz tüm mevsim boyunca bol miktarda meyve verir, çiçek açar ve verir. Sizi eve teslim ile uygun bir alışveriş turuna davet ediyoruz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor