Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Лавандові добрива

Лавандові добрива дозволяють створити справді середземноморський, провансальський клімат у вашому саду! Наш інтернет-садовий магазин пропонує добрива, які допоможуть вам підгодувати рослини лаванди, вирощені на бордюрах та в горщиках, доставленими найкращими, високо оціненими виробниками з усієї Європи.

Якщо ви мрієте про довгі, рясно і надійно квітучі рослини, інвестуйте в лавандове добриво NPK преміум класу. Правильні пропорції азоту, фосфору та калію відіграють головну роль у правильному заплідненні цієї рослини. Придбання, наприклад, лавандового добрива "Fioletowe Pole" (Purple Field) від Target дає 100% впевненість у тому, що ви отримуєте продукт, ретельно підготовлений і суворо пристосований до харчових потреб лаванди. Велика кількість макроелементів забезпечує збалансований, буйний ріст ваших кущів, а також їх рясне цвітіння, зимостійкість і навіть ... інтенсивність аромату.

Наш інтернет-садовий магазин пропонує сертифіковані добрива з лаванди у вигляді порошку та рідкого концентрату, в упаковках різної ваги та об’єму. Оригінально упаковані продукти містять докладні інструкції щодо дозування, що робить правильне підживлення кущів простим і доступним як садовим професіоналам, так і новачкам. Ми підтримуємо конкурентоспроможні ціни та виняткові сезонні пропозиції. Слідкуйте за нашою пропозицією, тому ваш сад буде процвітати, цвісти та рясно плодоносити протягом усього сезону. Запрошуємо до зручного шопінг-туру з доставкою додому!

У цій категорії немає товарів