• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Levandų trąšos

Levandų trąšos leidžia jums sukurti tikrą Viduržemio jūros, Provanso atmosferą jūsų sode! Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė siūlo įvairių trąšų asortimentą, puikiai tinkantį levandų augalų auginimui gėlynuose ir puoduose. Šie produktai tiekiami iš labai gerbiamų gamintojų visoje Europoje.

Svajojate apie ilgalaikes, gausias žydėjimus? Apsvarstykite mūsų aukščiausios kokybės NPK levandų trąšas. Azoto, fosforo ir kalio idealus balansas yra būtinas efektyviam levandų tręšimui. Pavyzdžiui, įsigiję "Fioletowe Pole" (Purpurinis Laukas) levandų trąšą, jūs įsitikinsite, kad gausite specialiai levandų mitybos poreikiams sukurta produktą. Jos turtingas makroelementų kiekis skatina stiprų augimą, gausų žydėjimą, atsparumą žiemai ir net padidina kvapo intensyvumą.

Mūsų parduotuvėje rasite sertifikuotų levandų trąšų pasirinkimą, tiekiamų miltelių, tiek skystų koncentratų pavidalu, įvairiais dydžiais ir tūriais. Kiekvienas produktas pateikiamas originalioje pakuotėje su išsamiais dozavimo nurodymais, todėl juos lengva naudoti tiek patyrusiems sodininkams, tiek pradedantiesiems. Mes didžiuojamės konkurencingomis kainomis ir išskirtiniais sezono pasiūlymais. Sekite mūsų pasiūlymus, kad jūsų sodas visą sezoną žydėtų, augtų ir dėtų vaisius. Maloniai kviečiame mėgautis patogiomis apsipirkimo galimybėmis su pristatymu į namus!