• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Levandų trąšos

Levandų trąšos leidžia jums sukurti tikrai Viduržemio jūros regiono Provanso klimatą savo sode! Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje siūlomos trąšos, kurios padės šerti ant sienų ir vazonuose auginamus levandų augalus, kuriuos tiekia geriausi, labai vertinami gamintojai iš visos Europos.

Jei svajojate apie ilgai, gausiai ir patikimai žydinčius augalus, investuokite į aukščiausios kokybės NPK levandų trąšas. Tinkamas azoto, fosforo ir kalio santykis atlieka pagrindinį vaidmenį tinkamai apvaisinant šį augalą. Perkant, pavyzdžiui, „Fioletowe Pole“ (purpurinio lauko) levandų trąšas iš „Target“, gaunama 100% tikimybė, kad gausite produktą, kruopščiai paruoštą ir griežtai skirtą levandų mitybos poreikiams. Makroelementų gausa užtikrina subalansuotą, gausų jūsų krūmų augimą, jų gausų žydėjimą, žiemos atsparumą ir net ... kvapo intensyvumą.

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje siūlomos sertifikuotos levandų trąšos miltelių ir skysto koncentrato pavidalu, skirtingo svorio ir tūrio pakuotėse. Iš pradžių supakuotuose produktuose pateikiamos išsamios dozavimo instrukcijos, dėl kurių sodo profesionalai ir pradedantieji gali tinkamai papildyti krūmus. Mes pasisakome už konkurencingas kainas ir išskirtinius sezoninius pasiūlymus. Stebėkite mūsų pasiūlymą, kad jūsų sodas visą sezoną gausiai klestėtų, žydėtų ir duotų vaisių. Kviečiame į patogią apsipirkimo kelionę su pristatymu į namus!