Bitki büyümesi ve verim artırıcılar

Bitki büyümesi ve verim artırıcılar, modern tarımın en önemli bilimsel başarıları arasındadır. Bu ürünler, elverişsiz yetiştirme koşulları nedeniyle zayıflamış bitkileri güçlendirir, dayanıklılıklarını ve canlılıklarını iyileştirir ve ayrıca mahsul verme potansiyelini doğrudan artırır: üretilen çiçek sayısı, meyve ve yeşil kütle hacmi. Çevrimiçi bahçe mağazamız, çok çeşitli mevcut en iyi büyüme ve verim artırıcılardan seçim yapmanıza olanak tanır!

Diğer birçok ürünün yanı sıra, nadiren doğal olarak bulunan mikro besinler bakımından zengin katkı maddeleri (örn. Titanyum), zararlı toprak patojenlerinden kurtulmanıza ve bitki canlılığını artırmanıza yardımcı olan faydalı bakteri türleri içeren ürünler, yaralı köklerin büyümesini ve hatta büyümesini sağlayan rejeneratörler sunuyoruz. tozlaşan böcekleri çeken muhteşem maddeler!

Asahi SL - meyve, sebze ve endüstriyel bitkiler için canlılığı artıran ve verim artırıcı ürün olan Tytanit - domates, dolmalık biber, çilek, kuş üzümü, kirazlar ve diğer birçok bitki ve büyümeyi uyaran ve yeşil kütle hacmini artıran Grevitax. Goteo'dan mükemmel bir Kök rejeneratörü, zayıf, sertleşen bitkiler için Superplon K, hastalık direncini artıran Guard H'nin meyve ve sebzeler için yanı sıra arıları sera ve sebze yataklarınıza çekecek Biopolin ve Wabicol, hepsi teklifimizde bulunabilir.

Bahçıvan dükkanımızda çok saygın üreticilerden (Agrecol, Sumin, Target) yukarıda belirtilen ve diğer pek çok mükemmel, kanıtlanmış ve test edilmiş güçlendirici, katkı maddeleri ve gübreleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Daha az elverişli mevsimlerde bile güzel şekilli, tatlı meyve ve kaliteli sebzeleri hasat etmek için büyüme ve verim artırıcılardan iyi yararlanın. Sizi alışveriş turuna davet ediyoruz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor