• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Augalų augimas ir derliaus stiprikliai

Augalų augimo stimuliatoriai ir derliaus didintojai yra vieni svarbiausių mokslo pasiekimų šiuolaikinėje žemės ūkyje. Šie produktai sustiprina augalus, kurie yra susilpninti nepalankiomis ūkininkavimo sąlygomis, pagerina jų atsparumą ir gyvybingumą bei tiesiogiai didina jų derliaus potencialą: didindami žiedų, vaisių ir žaliosios masės kiekį. Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo įvairių geriausių augimo stimuliatorių ir derliaus didintojų pasirinkimą!

Mes siūlome įvairias prekes, įskaitant papildus, turtingus mikromineralais, kurie retai randami gamtoje (pvz., titaną), produktus, kuriuose yra naudingų bakterinių štamų, kovojančių su kenksmingais dirvos patogenais ir didinančių augalų gyvybingumą, regeneratorius, kurie skatina pažeistų šaknų augimą, ir medžiagas, traukiančias apdulkinančiuosius vabzdžius.

Mes rekomenduojame produktus, kurie mėgstami ir aukščiai vertinami profesionalių sodininkų, pvz., Asahi SL - stiprumo ir derliaus didintoją vaisiams, daržovėms ir pramoniniams augalams; Tytanit - puikią sprendimą pomidorų, paprikų, braškių, serbentų, vyšnių ir kitų augalų derliui padidinti; ir Grevitax, kuris skatina augimą ir didina žaliosios masės kiekį. Mūsų asortimente taip pat yra išskirtinė Root Regenerator iš Goteo, Superplon K silpnoms, nykstančioms augalams, ligų atsparumo didintojas Guard H dviem versijomis vaisiams ir daržovėms, ir Biopolin bei Wabicol norint pritraukti bitutes į jūsų šiltnamį ir daržo lovą.

Jūs galite rasti minėtus ir daug kitų puikių, patikrintų ir išbandytų augimo stimuliatorių, papildų ir trąšų iš žinomų gamintojų (Agrecol, Sumin, Target) prieinamomis kainomis mūsų sodo parduotuvėje. Naudokite augimo stimuliatorius ir derliaus didintojus, kad užtikrintumėte gražiai formuotus, saldžius vaisius ir aukštos kokybės daržoves net nepalankiomis sezonų sąlygomis. Kviesime jus apsipirkti pas mus!