• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Augalų augimas ir derliaus stiprikliai

Augalų augimas ir derliaus stiprikliai priklauso svarbiausiems šiuolaikinio žemės ūkio mokslo laimėjimams. Šie produktai sustiprina augalus, susilpnėjusius dėl nepalankių auginimo sąlygų, pagerina jų tvirtumą ir gyvybingumą, taip pat tiesiogiai padidina pasėlių derlingumo potencialą: išaugintų žiedų skaičių, vaisių ir žaliosios masės kiekį. Mūsų internetinė sodo parduotuvė leidžia jums pasirinkti iš įvairių geriausių prieinamų augimo ir derlingumo didinimo priemonių!

Mes siūlome, be daugelio kitų produktų, priedus, kuriuose gausu natūraliai retų mikroelementų (pvz., Titano), produktus, kuriuose yra naudingų bakterijų padermių, padedančių atsikratyti kenksmingų dirvožemio patogenų ir padidinti augalų gyvybingumą, regeneratorius, skatinančius sužeistas šaknis augti ir net puikios medžiagos, pritraukiančios apdulkinančius vabzdžius!

Mes rekomenduojame profesionalių sodininkų populiarius ir labai vertinamus produktus, tokius kaip „Asahi SL“ - jėgą didinantis ir derlingumą didinantis produktas vaisiams, daržovėms ir pramoniniams augalams, „Tytanit“ - puikus sprendimas padidinant pomidorų, paprikų, braškių, serbentų derlių, vyšnios ir daugelis kitų augalų bei „Grevitax“, kuris stimuliuoja augimą ir padidina žaliosios masės tūrį. Puikus šaknų regeneratorius iš „Goteo“, „Superplon K“, skirtas silpniems augalams, augantiems kiaurai, atsparumas ligoms didinantis „Guard H“ dviem versijomis, skirtas vaisiams ir daržovėms, taip pat „Biopolin“ ir „Wabicol“, kurie pritrauks bites į jūsų šiltnamio ir daržovių guolius, visa tai galima rasti mūsų pasiūlyme.

Aukščiau paminėtus ir daug kitų puikių, patikrintų ir patikrintų stipriklių, priedų ir trąšų iš gerai vertinamų gamintojų („Agrecol“, „Sumin“, „Target“) už prieinamą kainą galite įsigyti mūsų sodo parduotuvėje. Gerai naudokitės augimo ir derlingumo stiprikliais, kad net ir nepalankesniais metų laikais nuskintumėte gražios formos, saldžius vaisius ir aukštos kokybės daržoves. Kviečiame į apsipirkimo ekskursiją!