• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Zlepšovače rastu a výnosu rastlín

Zlepšovače rastu a výnosu rastlín patria k najdôležitejším vedeckým úspechom moderného poľnohospodárstva. Tieto produkty posilňujú rastliny oslabené nepriaznivými kultivačnými podmienkami, zvyšujú ich odolnosť a ráznosť, ako aj priamo zvyšujú potenciál úrody: počet vyprodukovaných kvetov, objem plodov a zelenej hmoty. Náš online záhradný obchod vám umožňuje vybrať si zo širokej škály najlepších dostupných zosilňovačov rastu a úrody!

Okrem mnohých ďalších produktov ponúkame prísady bohaté na mikroživiny, ktoré sa zriedka vyskytujú v prírode (napr. Titán), výrobky obsahujúce kmene užitočných baktérií, ktoré vám pomôžu zbaviť sa škodlivých pôdnych patogénov a zvýšiť vitalitu rastlín, regenerátory, ktoré stimulujú rast poškodených koreňov a dokonca nádherné látky, ktoré priťahujú opeľujúci hmyz!

Odporúčame výrobky populárne medzi profesionálnymi záhradníkmi a vysoko cenené, ako napríklad Asahi SL - produkt na zvýšenie vitality a zvýšenie úrody pre ovocie, zeleninu a priemyselné podniky, Tytanit - vynikajúce riešenie na zvýšenie výťažnosti paradajok, papriky, jahôd, ríbezlí, čerešne a mnoho ďalších rastlín a Grevitax, ktorý stimuluje rast a zvyšuje objem zelenej hmoty. Vynikajúci regenerátor koreňov od spoločnosti Goteo, Superplon K pre slabé odrastajúce rastliny, odolnosť proti chorobám zvyšujúca Guard H v dvoch verziách, pre ovocie a zeleninu, rovnako ako Biopolin a Wabicol, ktoré prilákajú včely na vaše skleníkové a zeleninové záhony, všetky nájdete v našej ponuke.

Vyššie spomenuté a mnoho ďalších vynikajúcich, osvedčených a osvedčených zlepšovacích látok, prísad a hnojív od významných výrobcov (Agrecol, Sumin, Target) môžete kúpiť za dostupné ceny v našom záhradnom obchode. Dobre využite prostriedky na zvýšenie rastu a úrody, aby ste aj v menej priaznivých obdobiach mohli zbierať pekne tvarované, sladké ovocie a vysoko kvalitnú zeleninu. Pozývame vás na nákupnú prehliadku!