• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augu augšana un ražas uzlabotāji

Augu attīstības un ražas palielinātāji ir vieni no nozīmīgākajiem zinātniskajiem sasniegumiem lauksaimniecībā mūsdienu laikmetā. Šie produkti stiprina augus, kuri ir vājināti nepatīkamos audzēšanas apstākļu dēļ, uzlabo to izturību un dzīvotspēju un tieši palielina to ražas potenciālu, palielinot ziedu, augļu un zaļās masas daudzumu. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā plašu izvēli no labākajiem augu attīstības un ražas palielinātājiem!

Mēs piedāvājam dažādus produktus, ieskaitot piedevas ar augstu mikronutriēnu saturu, kuri reti sastopami dabā (piemēram, titānu), produktus, kas satur labvēlīgus baktēriju celmu, kas cīnās pret kaitīgiem augsnes patogēniem un palielina augu vitalitāti, regeneratorus, kas stimulē bojātu sakņu augšanu, un vielas, kas piesaista apaugļojošos kukainus.

Mēs iesakām produktus, ko profesionālie dārznieki mīl un augsti vērtē, piemēram, Asahi SL - augu dzīvotspējas un ražas palielinātāju augļiem, dārzeņiem un industriāliem augiem; Tytanit - izcilu risinājumu tomātu, piparu, zemenēm, jāņogām, ķiršiem un citiem augiem ražas palielināšanai; un Grevitax, kas stimulē augšanu un palielina zaļās masas daudzumu. Mūsu izvēlē ir arī izcils Root Regenerator no Goteo, Superplon K vājām, novājinātām augiem, slimību izturības pastiprinātājs Guard H divās versijās augļiem un dārzeņiem, un Biopolin un Wabicol, lai piesaistītu bites jūsu siltumnīcam un dārza gultai.

Jūs varat atrast minētos un daudzus citus izcilus, pārbaudītus un pārbaudītus attīstības un ražas palielinātājus, piedevas un mēslojumus no atzītiem ražotājiem (Agrecol, Sumin, Target) par pieejamām cenām mūsu dārza veikalā. Izmantojiet augu attīstības un ražas palielinātājus, lai nodrošinātu skaisti veidotus, saldus augļus un augstas kvalitātes dārzeņus pat nepatīkamos sezonu apstākļos. Mēs aicinām jūs veikt iepirkšanos pie mums!