• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augu augšana un ražas uzlabotāji

Augu augšana un ražas uzlabotāji pieder pie svarīgākajiem mūsdienu lauksaimniecības zinātnes sasniegumiem. Šie produkti stiprina nelabvēlīgo audzēšanas apstākļu novājinātos augus, uzlabo to izturību un sparu, kā arī tieši uzlabo kultūraugu ražas potenciālu: saražoto ziedu skaitu, augļu un zaļās masas apjomu. Mūsu tiešsaistes dārza veikals ļauj jums izvēlēties plašu labāko pieejamo augšanas un ražas palielināšanas līdzekļu klāstu!

Mēs piedāvājam bez daudziem citiem produktiem piedevas, kas bagātas ar dabiski reti sastopamiem mikroelementiem (piemēram, titānu), produktus, kas satur noderīgu baktēriju celmus, kas palīdz atbrīvoties no kaitīgajiem augsnes patogēniem un palielina augu vitalitāti, reģeneratorus, kas stimulē ievainoto sakņu augšanu un pat izlīdzināšanu. lieliskās vielas, kas piesaista apputeksnējošos kukaiņus!

Mēs iesakām profesionālu dārznieku vidū populārus un augsti novērtētus produktus, piemēram, Asahi SL - enerģiju palielinošs un ražu palielinošs produkts augļiem, dārzeņiem un rūpniecības augiem, Tytanit - lielisks risinājums tomātu, bulgāru, zemenes, jāņogu ražas palielināšanai. ķirši un daudzi citi augi un Grevitax, kas stimulē augšanu un palielina zaļās masas apjomu. Lielisks Goteo sakņu reģenerators, Superplon K vājiem augiem, kas nocirsti, slimības izturība palielinās Guard H divās versijās, augļiem un dārzeņiem, kā arī Biopolin un Wabicol, kas pievilinās bites jūsu siltumnīcā un dārzeņu dobēs, to visu var atrast mūsu piedāvājumā.

Iepriekšminētos un daudzus citus izcilus, pārbaudītus un pārbaudītus pastiprinātājus, piedevas un mēslošanas līdzekļus jūs varat iegādāties no augsti novērtētajiem ražotājiem (Agrecol, Sumin, Target) par pieņemamām cenām mūsu dārza veikalā. Labi izmantojiet augšanas un ražas uzlabotājus, lai pat nelabvēlīgākos gadalaikos novāktu glītas formas, saldus augļus un augstas kvalitātes dārzeņus. Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā!