• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taimede kasvu ja saagikuse suurendajad

Taimede kasv ja saagikuse suurendajad kuuluvad tänapäevase põllumajanduse kõige olulisemate teadussaavutuste hulka. Need tooted tugevdavad ebasoodsate viljelustingimuste tõttu nõrgestatud taimi, parandavad nende vastupidavust ja elujõudu ning suurendavad otseselt põllukultuuride saagipotentsiaali: toodetud õitsengute arvu, vilja ja rohelise massi mahtu. Meie veebipõhine aiapood võimaldab teil valida paljude erinevate parimate saadaolevate kasvu ja saagikuse suurendajate seast!

Pakume paljude teiste toodete hulgas looduslikult harva leiduvate mikroelementide rikkaid lisaaineid (nt titaan), tooteid, mis sisaldavad kasulike bakterite tüvesid, mis aitavad teil vabaneda kahjulikest mullapatogeenidest ja suurendavad taimede elujõudu, regenereerijaid, mis stimuleerivad vigastatud juurte kasvu ja isegi kasvu suurepärased ained, mis meelitavad tolmeldavaid putukaid!

Soovitame professionaalsete aednike seas populaarseid ja kõrgelt hinnatud tooteid, nagu Asahi SL - jõudu suurendav ja saaki suurendav toode puu-, köögivilja- ja tööstusettevõtetele, Tytanit - suurepärane lahendus tomatite, paprikate, maasikate, sõstarde, kirsid ja paljud teised taimed ning Grevitax, mis stimuleerib kasvu ja suurendab rohelise massi mahtu. Goteo suurepärane juurte regenereerija Superplon K nõrkade taimede jaoks, haiguste suhtes resistentsust suurendav Guard H kahes versioonis puu- ja köögiviljadele, samuti Biopolin ja Wabicol, mis meelitavad mesilasi teie kasvuhoone- ja köögiviljapeenardesse. leiate kõik meie pakkumisest.

Kõrgelt hinnatud tootjatelt (Agrecol, Sumin, Target) saate ülalnimetatud ja palju muid suurepäraseid, tõestatud ja testitud võimendajaid, lisandeid ja väetisi taskukohaste hindadega meie aiapoest. Kasutage kasvu ja saagikuse suurendajaid hästi, et koristada kenakujulisi, magusaid puuvilju ja kvaliteetseid köögivilju ka vähem soodsatel aastaaegadel. Kutsume teid ostureisile!