• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taimede kasvu ja saagikuse suurendajad

Taimekasvu ja saagikuse suurendajad on ühed olulisemad saavutused kaasaegses põllumajanduses. Need tooted tugevdavad taimi ebasoodsate kasvutingimuste tõttu nõrgenenud, parandavad nende vastupidavust ja vitaalsust ning suurendavad otse nende saagikust, suurendades õite, viljade ja rohelise massi hulka. Meie veebipood pakub laia valikut parimaid taimekasvu ja saagikuse suurendajaid!

Meie valikus on erinevaid tooteid, sealhulgas lisandeid, mis on rikkad mikroelementides, mida looduses harva leidub (näiteks titaan), tooteid, mis sisaldavad kasulikke bakteritüvesid, mis võitlevad kahjulike mullapatogeenidega ja suurendavad taime elujõudu, taastajaid, mis stimuleerivad vigastatud juurte kasvu, ja aineid, mis meelitavad tolmeldavaid putukaid.

Soovitame tooteid, mis on professionaalsete aednike poolt hinnatud ja kõrgelt hinnatud, nagu näiteks Asahi SL - elujõu ja saagikuse suurendaja puuviljadele, köögiviljadele ja tööstuslikele taimedele; Tytanit - suurepärane lahendus tomatite, paprikate, maasikate, sõstrade, kirsside ja paljude teiste saagikuse suurendamiseks; ja Grevitax, mis stimuleerib kasvu ja suurendab rohelise massi mahtu. Meie valikus on ka erakordne Goteo juuretaastaja, Superplon K nõrkadele ja närtsinud taimedele, haiguskindluse tugevdaja Guard H kahe versioonina puuviljadele ja köögiviljadele ning Biopolin ja Wabicol, et meelitada mesilasi teie kasvuhoonesse ja köögiviljapeenrasse.

Saate meie aiapoodist leida eespool mainitud ja palju muid väljapaistvaid, tõestatud ja testitud kasvu- ja saagikuse suurendajaid ning lisandeid tuntud tootjatelt (Agrecol, Sumin, Target) taskukohaste hindadega. Kasutage taimekasvu ja saagikuse suurendajaid, et tagada hästi kujundatud, magusad puuviljad ja kvaliteetsed köögiviljad isegi ebasoodsatel hooaegadel. Kutsume teid ostma meiega!