• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kummipaelad

Kummipaelad on asendamatud mitte ainult köögis, vaid peaaegu igas majapidamise toas. Venivad, elastsed ja siiski uskumatult vastupidavad, nad on täiuslikud kottide ja karpide sisu kindlustamiseks, et vältida valgumist. Samuti aitavad need kodu ja aia tööriistu ning tarvikuid korras hoida. Soovitame kodus hoida korralikku varu, kuna need on mitmekülgsed ja taskukohased!

Meie poest leiate erineva paksuse ja suurusega kummipaelade pakendeid. Te võite neid osta suurtes 1-kg pakendites erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Vaadake meie valikut! Kui olete hobikorraldaja, mudelite tegija või tegelete mõne muu täpsust nõudva hobiga, leiate, et väiksemad kummipaelad on hädavajalikud. Valige suurused nagu 20 x 1,5 x 1,2 mm või 40 x 1,5 x 1,2 mm. Vajate köögis või töökojas tugevaid, vastupidavaid paelu? Investeerige kvaliteeti meie taskukohaste valikutega.

Kutsume teid tutvuma meie kodutarvikute valikuga. Garanteerime kiire kohaletoimetamise koju ja madalad saatmiskulud. Ärge raisake aega – tehke meie poes suur ost ja säästke veelgi tänu meie suurte tellimuste tasuta kohaletoimetamise võimalusele. Soojalt tervitame teid ostlemisele meie juures!