• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gumytės

Guminės juostos yra būtinos ne tik virtuvėje, bet ir beveik kiekviename namo kambaryje. Jos yra tamprūs, elastingos ir tuo pačiu nepaprastai atsparios, tobulai tinka krepšių ir dėžių turiniui tvirtinti, kad išvengtumėte išsiliejimų. Jos taip pat padeda palaikyti tvarką namų ir sodo įrankiuose bei prieduose. Rekomenduojame turėti pakankamą atsargą namuose, kadangi jos yra universalaus naudojimo ir nebrangios!

Mūsų parduotuvėje siūlome įvairių storio ir dydžio guminės juostos paketus. Jūs galite įsigyti jas dideliais 1 kg ryšuliais už ypač konkurencingą kainą. Pažiūrėkite mūsų pasirinkimą! Jei esate hobis floristas, modelių kūrėjas arba užsiimate kitu tikslumo reikalaujančiu pomėgiu, rasite, kad mažesnės guminės juostos yra būtinos. Pasirinkite tokio dydžio kaip 20 x 1,5 x 1,2 mm arba 40 x 1,5 x 1,2 mm. Reikia tvirtų, patvarių juostų virtuvei ar dirbtuvėms? Investuokite į kokybę su mūsų prieinamomis kainomis.

Kviečiame naršyti mūsų namų aksesuarų asortimentą. Garantuojame greitą pristatymą į namus ir žemas siuntimo išlaidas. Nešvaistykite laiko – padarykite didelį pirkimą mūsų parduotuvėje ir sutaupykite dar daugiau dėka nemokamo pristatymo pasirinkimo dideliems užsakymams. Šiltai kviečiame apsipirkti pas mus!