• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Gumytės

Guminės juostos reikalingos ne tik virtuvėje, bet ir praktiškai kiekviename kambaryje. Tampri, elastinga, tačiau labai patvari. Jie naudojami apsaugoti maišų ir dėžučių turinį nuo išsiliejimo. Jie taip pat padeda palaikyti namų ir sodo įrankių bei aksesuarų tvarką. Mes rekomenduojame namuose turėti didesnių atsargų, nes jos yra universalios ir pigios!

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti skirtingo storio ir dydžio guminių juostų pakuočių. Juos galite įsigyti didesniais 1 kg paketais už išskirtinai konkurencingas kainas. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą! Jei esate pomėgių floristas, modelių kūrėjas ar mėgstate kitus pomėgius, kuriems reikalingas tikslumas, jums prireiks mažų guminių juostų. Pirkite 20 x 1,5 x 1,2 mm arba 40 x 1,5 x 1,2 mm gumines juostas. Ar jums reikia tvirtų, patvarių juostų virtuvei ar dirbtuvėms. Investuokite į kokybę ir apsipirkite prieinamomis kainomis.

Mes raginame jus naršyti po mūsų siūlomus namų aksesuarus. Mes garantuojame greitą pristatymą namo ir mažas siuntimo išlaidas. Negaiškite laiko - įsigykite didesnį pirkinį mūsų parduotuvėje ir sutaupykite dar daugiau dėl nemokamo pristatymo varianto. Maloniai kviečiame apsipirkti pas mus!