• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Gumijas lentes

Gumijas joslas ir neaizstājamas ne tikai virtuvē, bet gandrīz katrā mājas istabā. Tās ir elastīgas, izturīgas un tomēr neticami noturīgas, ideāli piemērotas maisiņu un kastu saturam, lai novērstu izliešanu. Tās arī palīdzēs saglabāt kārtību mājas un dārza instrumentos un piederumos. Mēs iesakām mājās turēt pietiekamu daudzumu, jo tās ir universālas un pieejamas par zemu cenu!

Mūsu veikalā ir pieejami dažādu biezumu un izmēru gumijas joslu iepakojumi. Jūs varat iegādāties tās lielos 1 kg saišķos par izņēmuma konkurences spējīgām cenām. Apskatiet mūsu piedāvājumu! Ja esat hobija florists, modelis veidotājs vai nodarbojaties ar citu precizitāti prasošu hobiju, jūs atradīsiet mazās gumijas joslas neaizstājamas. Izvēlieties izmērus, piemēram, 20 x 1,5 x 1,2 mm vai 40 x 1,5 x 1,2 mm. Vajag spēcīgas, izturīgas joslas virtuvei vai darbnīcai? Ieguldiet kvalitātē ar mūsu pieejamajām opcijām.

Mēs aicinām Jūs izpētīt mūsu mājas aksesuāru klāstu. Garantējam ātru piegādi mājās un zemas piegādes izmaksas. Netērējiet laiku – veiciet lielus pirkumus mūsu veikalā un ietaupiet vēl vairāk ar mūsu bezmaksas piegādes iespēju lieliem pasūtījumiem. Mēs sirsnīgi aicinām Jūs iepirkties pie mums!