• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Gumijas lentes

Gumijas lentes ir vajadzīgas ne tikai virtuvē, bet praktiski katrā telpā. Stiepjas, elastīgas, tomēr ļoti izturīgas. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu maisu un kastu saturu no izliešanas. Viņi arī palīdz uzturēt kārtību mājas un dārza instrumentu un piederumu starpā. Mēs iesakām mājās atrast lielāku krājumu, jo tie ir daudzfunkcionāli un lēti!

Mūsu veikalā jums ir pieejami dažāda biezuma un izmēra gumijas lentu iepakojumi. Jūs varat tos iegādāties lielākos 1 kg saišķos par īpaši konkurētspējīgām cenām. Apskatiet mūsu piedāvājumu! Ja esat hobiju florists, modeļu veidotājs vai labprāt interesē citus hobijus, kas prasa precizitāti, jums būs vajadzīgas mazas gumijas lentes. Pērciet 20 x 1,5 x 1,2 mm vai 40 x 1,5 x 1,2 mm gumijas lentes. Vai jums ir vajadzīgas stipras, izturīgas joslas virtuvei vai darbnīcai. Ieguldiet kvalitātē un iegādājieties par pieņemamām cenām.

Mēs iesakām pārlūkot mūsu mājas piederumu piedāvājumu. Mēs garantējam tūlītēju piegādi mājās un zemas piegādes izmaksas. Netērējiet laiku - veiciet lielāku pirkumu mūsu veikalā un ietaupiet vēl vairāk, pateicoties bezmaksas piegādes iespējai. Aicinām jūs iepirkties pie mums!