Гумки

Гумові стрічки потрібні не тільки на кухні, але практично в кожній кімнаті. Еластичні, еластичні, але дуже міцні, їх використовують для запобігання вмісту мішків і ящиків від переливу. Вони також допомагають підтримувати порядок серед домашніх та садових інструментів та аксесуарів. Ми рекомендуємо мати вдома більший запас, оскільки вони багатоцільові і дешеві!

У нашому магазині є пакети з гумок різної товщини та розмірів. Ви можете придбати їх у великі 1-кг пачки за винятково конкурентними цінами. Перевірте нашу пропозицію! Якщо ви хобі флорист, модельєр або захоплюєтесь іншим хобі, яке вимагає акуратності, вам знадобляться невеликі гумки. Купуйте гумки 20 х 1,5 х 1,2 мм або 40 х 1,5 х 1,2 мм. Чи потрібні міцні, міцні стрічки для кухні або майстерні. Інвестуйте в якість та купуйте доступні ціни.

Ми радимо переглядати нашу пропозицію аксесуарів для дому. Ми гарантуємо миттєву доставку додому та низькі витрати на доставку. Не витрачайте час - зробіть більшу покупку в нашому магазині та заощадите ще більше завдяки безкоштовній доставці. Ми запрошуємо вас покупок з нами!