Organik gübre

Kompost gerçek siyah altındır - hem bahçeden (çimen, düşen yapraklar, çekirdeksiz otlar, doğranmış dallar ve dallar) hem de evden (kahve telvesi, çay yaprakları) gelen her türlü atıktan üretebileceğiniz en değerli gübre. , gri baskısız ve kaplamasız kağıt, sebze ve meyve kabukları hastalıksız olması koşuluyla). Özel bir yerde toplanan tüm bu çöpler kademeli olarak ayrışır ve mükemmel bir organik gübre haline gelir - tüm makro ve mikro besinler açısından zengin ve aynı zamanda değerli mikroflorayı da içeren bitki besini.

Kompost toprağı gübreler ve yapısını iyileştirerek, tınlı topraklara eklendiğinde onu daha emici ve sıkı (kumlu topraklarda) veya daha hafif ve daha geçirgen hale getirir. Artık tereddüt etmeyin - her türlü bitki yetiştiriciliğinde tavsiye edilir. Kompost olarak kullanabileceğiniz boş bir araziniz varsa, zaman kaybetmeyin ve kendi bahçenizde kompost üretmeye başlayın. Her türlü organik atık için kullanım bulacak ve hızlı bir şekilde muhteşem bitki besinleri alacaksınız. Çevrimiçi mağazamız, kompostlama sürecini hızlandıran çeşitli ürünler sunmaktadır. Lütfen aşağıya bakın - bahçe mağazamıza her zaman hoş geldiniz.

Florovit'ten Compost aktivatörü, BiSeptik Composter Additive, Target'tan Active Composter ve Substral'dan Radivit gibi organik atıkların ayrışmasını hızlandıran geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Sumin'den canlı çürüyen bakteriler içeren Pryzmatix BIO katkı maddesini ve keskin kokudan kurtulmanıza yardımcı olacak Zielony Dom Composter Additive'i deneyin. Sağlam, ancak hafif ve kullanımı kolay komposterler de çevrimiçi bahçe mağazamızda mevcuttur. Ürün adına tıklayın veya dokunun, dikkatlice inceleyin ve kendi başınıza değerli kompost üretmenin ne kadar hızlı olabileceğini görün. Rekabetçi fiyatlandırma ve uygun maliyetli, hızlı eve teslimat için varız. Mağazamızdan satın almak eğlencelidir - bugün kontrol edin!