• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kompostas

Kompostas dažnai vadinamas tikruju juoduoju auksu - tai nepakeičiamas trąšimas, kurį galite gaminti iš įvairių atliekų medžiagų. Tai apima daržovių atliekas (tokias kaip žolės kirpimai, nukritusios lapai, be sėklų piktžolės, supjaustyti šakos ir šakelės) ir buitinės atliekos (tokias kaip kavos tirščiai, arbatos lapai, nepaini pilka popierinė tekturą ir vaisių bei daržovių likučiai, jei jie yra be ligų). Visos šios organinės medžiagos, kai jos surenkamos tam skirtame plotelyje, palaipsniui skyla į puikų organinį trąšą. Šis kompostas yra turtingas tiek makro- tiek mikroelementais ir taip pat turi naudingos mikrofloros.

Kompostas ne tik trąšia dirvą, bet ir pagerina jos struktūrą. Jis daro dirvą labiau sugeria ir tankią, ypač naudinga smėlio dirvoms. Dirvoms su glėbyje jis daro jas lengvesnes ir pralaidžias. Nebekolbėkite ilgiau - kompostas rekomenduojamas visų rūšių augalams auginimui. Jei jūsų sode yra vietos kompostavimo krūvui, pradėkite kompostavimą šiandien. Jūs rasite panaudojimą visiems organiniams atliekoms ir greitai pagaminsite puikią augalų maistą. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įvairius produktus, kurie pagreitina kompostavimo procesą. Patikrinkite mūsų pasirinkimą - visada laukiame jūsų sodo parduotuvėje.

Turime plačią produktų gamą, padedančią pagreitinti organinių atliekų skilimą. Tai apima Florovit Komposto Aktyvatorių, BiSeptik Komposterio Priedą, Target Aktyvų Komposterį ir Substral Radivit. Išbandykite Sumin Pryzmatix BIO priedą, kuriame yra gyvos skilimo bakterijos, ir Zielony Dom Komposterio Priedą, norint pašalinti nemalonius kvapus. Mūsų internetinė sodo parduotuvė taip pat siūlo tvirtus, lengvus ir lengvai naudojamus komposterius. Spustelėkite arba palieskite produkto pavadinimą, atidžiai jį išnagrinėkite ir atraskite, kaip greitai galite patys gaminti vertingą kompostą. Mes didžiuojamės konkurencingomis kainomis ir efektyviu, ekonominės pristatymu į namus. Apsipirkimas pas mus yra malonus patyrimas - išbandykite tai šiandien!