• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kompostas

Kompostas yra tikrasis juodasis auksas - vertingiausia trąša, kurią galite pasigaminti iš visų rūšių sodo (žolės, nukritusių lapų, be sėklų piktžolių, kapotų šakų ir šakelių) ir namų ūkio (kavos tirščių, arbatos lapų). , pilkas, atspausdintas ir nepadengtas popieriaus, daržovių ir vaisių atramas, jei jos nėra ligos) Visa ši šiukšlė, surinkta tam skirtoje vietoje, palaipsniui suyra ir tampa puikia organine trąša - augaliniu maistu, kuriame gausu visų makro- ir mikroelementų ir kuriame yra ir vertingos mikrofloros.

Kompostas tręšia dirvožemį ir pagerina jo struktūrą, todėl jis yra labiau sugeriantis ir kompaktiškas (jei yra smėlingas dirvožemis) arba lengvesnis ir pralaidesnis, kai jis dedamas į priemolio dirvožemį. Nedvejokite ilgiau - tai rekomenduojama auginant visų rūšių augalus. Jei turite nemokamą žemės lopinėlį, kurį galite naudoti kaip komposterį, negaiškite laiko ir pradėkite gaminti kompostą savo sode. Rasite naudoti įvairioms organinėms atliekoms ir greitai gausite puikų augalinį maistą. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įvairius produktus, kurie pagreitina kompostavimo procesą. Žiūrėkite žemiau - visada esate laukiami mūsų sodo parduotuvėje.

Siūlome platų produktų, kurie pagreitina organinių atliekų skaidymą, pasirinkimą, pvz., „Florovit“ komposto aktyvatorius, „BiSeptik“ komposterio priedas, „Active Composter“ iš „Target“ ir „Radivit“ iš „Substral“. Išbandykite „Sumin“ „Pryzmatix BIO“ priedą, kuriame yra gyvų skaidančių bakterijų, ir „Zielony Dom Composter“ priedą, kuris padėtų jums atsikratyti aštraus kvapo. Tvirtus, tačiau lengvus ir lengvai naudojamus kompostorius galima įsigyti ir mūsų internetinėje sodo parduotuvėje. Spustelėkite arba bakstelėkite produkto pavadinimą, atidžiai jį išnagrinėkite ir sužinokite, kaip greitai galima būtų pagaminti vertingą kompostą. Mes pasisakome už konkurencingą kainą ir ekonomišką, greitą pristatymą į namus. Pirkti mūsų parduotuvėje smagu - patikrinkite jau šiandien!