• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Komposts

Komposts bieži tiek saukts par īsto melno zeltu - tas ir irreplaceable mēslo, ko var ražot no dažādām atkritumu vielām. Tas ietver dārza atkritumus (piemēram, zāļu pļaušanas, nolūzušas lapas, sēklu brīvie nezāļi un sagrieztas zari un zari) un sadzīves atkritumus (piemēram, kafijas biezumi, tējas lapas, nespieķēts pelēks papīrs un augļu un dārzeņu paliekas, ja tās ir bez slimībām). Visa šī organiskā materiāla, kad to savāk noteiktā vietā, pakāpeniski sabrūk izcilā organiskā mēslā. Šis komposts ir bagāts gan ar makro- gan mikroelementiem, un tam ir arī noderīga mikroflora.

Komposts ne tikai mēslina augsni, bet arī uzlabo tās struktūru. Tas padara augsni labāk uzsūcošu un blīvu, īpaši noderīgu smilšainām augsnēm. Smilšainām augsnēm tas padara tās vieglākas un caurlaidīgākas. Vairs nešaubieties - komposts ir ieteicams visu veidu augu audzēšanai. Ja jūsu dārzā ir vieta komposta krāsnim, sāciet komposta ražošanu jau šodien. Jūs atradīsit izmantošanu visāda veida organiskajiem atkritumiem un drīzumā radīsit izcilu augu mēslu. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā dažādus produktus komposta procesa paātrināšanai. Apskatiet mūsu izvēli - jūs vienmēr esat laipni mūsu dārza veikalā.

Mums ir plašs produkšu klāsts, kas palīdz paātrināt organisko atkritumu sadalīšanos. To starpā ir Florovit Komposta Aktivators, BiSeptik Kompostēšanas Piedevas, Target Aktīvais Kompostētājs un Substral Radivit. Izmēģiniet Sumin Pryzmatix BIO piedevu, kas satur dzīvas sadalīšanās baktērijas, un Zielony Dom Kompostēšanas Piedevu, lai novērstu nepatīkamas smakas. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā arī izturīgas, vieglas un viegli lietojamas kompostētāju. Noklikšķiniet vai pieskarieties produkta nosaukumam, rūpīgi izpētiet to un atklājiet, cik ātri varat patstāvīgi ražot vērtīgu kompostu. Mēs lepojamies ar konkurētspējīgām cenām un efektīvu, ekonomisku piegādi uz mājām. Iepirkšanās pie mums ir patīkama pieredze - izmēģiniet to jau šodien!