• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Komposts

Komposts ir īstais melnais zelts - visvērtīgākais mēslojums, ko jūs varat iegūt no visa veida atkritumiem, kas nāk gan no dārza (zāles, nokritušas lapotnes, nezālēm bez sēklām, sasmalcinātām zarām un zariem), gan no mājsaimniecības (kafijas biezumi, tējas lapas , pelēks, neapdrukāts un bez pārklājuma papīra, dārzeņu un augļu balsts, ja tie nav slimi) Visi šie pakaiši, kas savākti tam paredzētajā vietā, pamazām sadalās un kļūst par lielisku organisko mēslojumu - augu barību, kas bagāta ar visiem makro- un mikroelementiem un satur arī vērtīgo mikrofloru.

Komposts apaugļo augsni un uzlabo tās struktūru, padarot to absorbējošāku un kompaktāku (smilšainās augsnēs) vai vieglāku un caurlaidīgāku, ja to pievieno mālainajai augsnei. Nevilcinieties ilgāk - to ieteicams audzēt visu veidu augos. Ja jums ir bezmaksas zemes gabals, ko izmantot kā komposteri, netērējiet laiku un sāciet ražot kompostu savā dārzā. Jūs atradīsit visu veidu organisko atkritumu izmantošanu un ātri saņemsiet lielisku augu pārtiku. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā dažādus produktus, kas paātrina kompostēšanas procesu. Lūdzu, skatiet zemāk - jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu dārza veikalā.

Mēs piedāvājam plašu produktu izvēli, kas paātrina organisko atkritumu sadalīšanos, piemēram, komposta aktivators no Florovit, BiSeptik komposta piedeva, aktīvais komposts no Target un Radivit no Substral. Izmēģiniet Sumin piedevu Pryzmatix BIO, kas satur dzīvas sadalās baktērijas, un Zielony Dom komposta piedevu, kas palīdzētu atbrīvoties no asās smakas. Izturīgi, tomēr viegli un viegli lietojami kompostētāji ir pieejami arī mūsu dārza tiešsaistes veikalā. Noklikšķiniet uz produkta nosaukuma vai pieskarieties tam, rūpīgi pārbaudiet to un noskaidrojiet, cik ātri patstāvīgi varētu iegūt vērtīgu kompostu. Mēs iestājamies par konkurētspējīgām cenām un rentablu, ātru piegādi mājās. Pirkt mūsu veikalā ir jautri - pārbaudiet to jau šodien!