• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kompost

Kompost on tõeline must kuld - kõige väärtuslikum väetis, mida võite toota igasugustest jäätmetest, mis tulevad nii aiast (rohi, langenud lehestik, seemneteta umbrohud, hakitud oksad ja oksad) kui ka majapidamisest (kohvipaks, teelehed) , hallid trükkimata ja katmata paber-, köögivilja- ja puuviljatoed, tingimusel et need on haigusvabad). Kogu see spetsiaalsesse kohta kogutud pesakond laguneb järk-järgult ja muutub suurepäraseks orgaaniliseks väetiseks - taimseks toiduks, mis sisaldab palju makro- ja mikrotoitaineid ning sisaldab ka väärtuslikku mikrofloorat.

Kompost väetab mulda ja parandab selle struktuuri, muutes selle liivmuldadele imenduvamaks ja kompaktsemaks (liivmuldade korral) või kergemaks ja läbilaskvamaks. Ärge kartke kauem - seda soovitatakse igasuguste taimede kasvatamisel. Kui teil on kompostrina kasutamiseks tasuta maatükk, siis ärge raisake aega ja hakake komposti tootma oma aias. Leiate kasutamist igasuguste orgaaniliste jäätmete jaoks ja saate kiiresti suurepärase taimse toidu. Meie veebipood pakub mitmesuguseid tooteid, mis kiirendavad kompostimisprotsessi. Palun vaadake allpool - olete alati oodatud meie aiapoodi.

Pakume laias valikus tooteid, mis kiirendavad orgaaniliste jäätmete lagunemist, nagu näiteks komposti aktivaator firmalt Florovit, BiSeptik kompositsioonilisand, Active Composter firmalt Target ja Radivit ettevõttest Substral. Proovige Sumini Pryzmatix BIO söödalisandit, mis sisaldab elusaid lagunevaid baktereid, ja Zielony Dom komposiitlisandit, mis aitaks teil teravast haisust vabaneda. Tugevad, kuid samas kerged ja hõlpsasti kasutatavad kompostrid on saadaval ka meie aiakaupluses. Klõpsake toote nimel või puudutage seda, uurige seda hoolikalt ja vaadake, kui kiiresti võiks väärtusliku komposti ise toota. Seisame konkurentsivõimelise hinnakujunduse ning kulutõhusa ja kiire kojutoomise eest. Meie poest ostmine on tore - vaadake seda juba täna!