• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kompost

Komposti nimetatakse sageli tõeliseks mustaks kullaks - see on hindamatu väetis, mida saate toota erinevatest jäätmematerjalidest. See hõlmab aiajäätmeid (nagu muru niidetud hein, maha kukkunud lehed, seemneteta umbrohi ja hakitud oksad ning oksakesed) ning majapidamisjäätmeid (nagu kohvipaksud, teelehed, trükkimata hall paber ja puu- ja köögiviljade jäägid, eeldusel et need on haigustevabad). Kogu see orgaaniline materjal, kui see kogutakse spetsiaalsesse kohta, laguneb järk-järgult suurepäraseks orgaaniliseks väetiseks. See kompost on rikas nii makro- kui ka mikroelementide poolest ning omab ka kasulikku mikrofloorat.

Kompost mitte ainult ei väeta mulda, vaid parandab ka selle struktuuri. See muudab mulla paremini imavaks ja kompaktsemaks, mis on eriti kasulik liivaste muldade puhul. Liivmuldadele muudab see need kergemaks ja läbilaskvamaks. Ärge kõhelge enam - komposti soovitatakse kõigi taimede kasvatamiseks. Kui teil on oma aias koht kompostihunniku jaoks, alustage täna kompostimist. Leiate kasutuse kõikidele orgaanilistele jäätmetele ning toodate varsti suurepärast taimeväetist. Meie veebipood pakub erinevaid tooteid kompostimisprotsessi kiirendamiseks. Tutvuge meie valikuga - olete alati teretulnud meie aiakauplusesse.

Meil on lai valik tooteid, mis aitavad orgaaniliste jäätmete lagunemist kiirendada. Nende hulka kuuluvad Floroviti Komposti Aktivaator, BiSeptik Komposti Lisaaine, Targeti Aktiivne Kompost ja Substrali Radivit. Proovige Sumini Pryzmatix BIO lisaainet, mis sisaldab elavaid lagundavaid baktereid, ja Zielony Dom Komposti Lisaainet ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks. Meie veebipood pakub ka tugevaid, kergeid ja lihtsalt kasutatavaid kompostereid. Klõpsake või puudutage toote nime, uurige seda hoolikalt ja avastage, kui kiiresti saate väärtuslikku komposti ise toota. Oleme uhked konkurentsivõimeliste hindade ja tõhusa ning kulutõhusa kodukohaletoimetamise üle. Meie juures ostlemine on nauditav kogemus - proovige seda täna!