Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Компост

Компост - це справжнє чорне золото - найцінніше добриво, яке ви можете виробляти з усіх видів відходів, що надходять як із саду (трава, опале листя, бур’яни без насіння, подрібнені гілки та гілки), так і від домогосподарств (кавова гуща, чайне листя , папір із сірого недрукованого та без покриття, залишки овочів та фруктів за умови, що в них немає хвороб). Вся ця підстилка, зібрана у спеціально відведеному місці, поступово розкладається і стає чудовим органічним добривом - рослинною їжею, багатою всіма макро- та мікроелементами, що також містить цінну мікрофлору.

Компост удобрює ґрунт і покращує його структуру, роблячи його більш вбираючим і компактним (у випадку піщаних ґрунтів) або легшим і проникним при додаванні до суглинистих ґрунтів. Не вагайтесь більше - це рекомендується при вирощуванні всіх видів рослин. Якщо у вас є безкоштовна ділянка землі для використання в якості компостера, не витрачайте часу і почніть виробляти компост у власному саду. Ви знайдете застосування для всіх видів органічних відходів і швидко отримаєте чудову рослинну їжу. Наш Інтернет-магазин пропонує різноманітні товари, які прискорюють процес компостування. Будь ласка, дивіться нижче - ви завжди раді в нашому садовому магазині.

Ми пропонуємо широкий вибір продуктів, що прискорюють розкладання органічних відходів, таких як активатор компосту від Florovit, добавка для компосту BiSeptik, активний компостер від Target та Radivit від Substral. Спробуйте добавку Pryzmatix BIO від Sumin, яка містить живі бактерії, що розкладаються, та добавку Zielony Dom Composter, яка допоможе вам позбутися їдкого смороду. Міцні, але легкі та прості у використанні компостери також доступні в нашому інтернет-магазині саду. Клацніть або торкніться назви продукту, уважно вивчіть його і переконайтеся, наскільки швидко ви можете самостійно виробляти цінний компост. Ми виступаємо за конкурентні ціни та економічну, швидку доставку додому. Покупки в нашому магазині приносять задоволення - перевірте їх сьогодні!