• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

kompost

Kompost je to pravé čierne zlato - najcennejšie hnojivo, ktoré môžete produkovať zo všetkých druhov odpadu pochádzajúceho zo záhrady (tráva, opadané lístie, bezsemenná burina, sekané konáre a vetvičky) aj z domácnosti (kávová usadenina, čajové lístky) , šedý nepotlačený a nepotiahnutý papier, zvyšky zeleniny a ovocia, pokiaľ nie sú chorobné). Všetko toto stelivo zhromaždené na vyhradenom mieste sa postupne rozkladá a stáva sa vynikajúcim organickým hnojivom - rastlinnou potravou bohatou na všetky makro- a mikroživiny a obsahujúcou tiež cennú mikroflóru.

Kompost hnojí pôdu a zlepšuje jej štruktúru, čím sa stáva absorpčnejšou a kompaktnejšou (v prípade piesočnatých pôd) alebo ľahšou a priepustnejšou, ak sa pridá do ílovitých pôd. Už neváhajte - odporúča sa pri pestovaní všetkých druhov rastlín. Ak máte ako kompostér pôdu zadarmo, nestrácajte čas a začnite vyrábať kompost vo vlastnej záhrade. Nájdete využitie pre všetky druhy organického odpadu a rýchlo dostanete nádhernú rastlinnú potravu. Náš internetový obchod ponúka rôzne produkty, ktoré urýchľujú proces kompostovania. Pozri nižšie - v našom záhradnom obchode ste vždy vítaní.

Ponúkame široký výber produktov, ktoré urýchľujú rozklad organického odpadu, napríklad aktivátor kompostu od spoločnosti Florovit, prísada do kompostéra BiSeptik, aktívny kompostér od spoločnosti Target a Radivit od spoločnosti Substral. Vyskúšajte BIO prísadu Pryzmatix od spoločnosti Sumin, ktorá obsahuje živé rozkladajúce sa baktérie, a Zielony Dom Composter Additive, ktoré vám pomôžu zbaviť sa prenikavého zápachu. Pevné, ale ľahké a ľahko použiteľné kompostéry sú k dispozícii aj v našom online záhradnom obchode. Kliknite alebo klepnite na názov produktu, starostlivo ho preskúmajte a uvidíte, aká rýchla by mohla byť vlastná výroba cenného kompostu. Zastávame konkurencieschopné ceny a nákladovo efektívne a rýchle doručenie domov. Nákup v našom obchode je zábavný - vyskúšajte ho ešte dnes!