• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

kompost

Kompost je to pravé čierne zlato - najcennejšie hnojivo, ktoré môžete produkovať zo všetkých druhov odpadu pochádzajúceho zo záhrady (tráva, opadané lístie, bezsemenná burina, sekané konáre a vetvičky) aj z domácnosti (kávová usadenina, čajové lístky) , šedý nepotlačený a nepotiahnutý papier, zvyšky zeleniny a ovocia, pokiaľ nie sú chorobné). Všetko toto stelivo zhromaždené na vyhradenom mieste sa postupne rozkladá a stáva sa vynikajúcim organickým hnojivom - rastlinnou potravou bohatou na všetky makro- a mikroživiny a obsahujúcou tiež cennú mikroflóru.

Kompost hnojí pôdu a zlepšuje jej štruktúru, čím sa stáva absorpčnejšou a kompaktnejšou (v prípade piesočnatých pôd) alebo ľahšou a priepustnejšou, ak sa pridá do ílovitých pôd. Už neváhajte - odporúča sa pri pestovaní všetkých druhov rastlín. Ak máte ako kompostér pôdu zadarmo, nestrácajte čas a začnite vyrábať kompost vo vlastnej záhrade. Nájdete využitie pre všetky druhy organického odpadu a rýchlo dostanete nádhernú rastlinnú potravu. Náš internetový obchod ponúka rôzne produkty, ktoré urýchľujú proces kompostovania. Pozri nižšie - v našom záhradnom obchode ste vždy vítaní.

Ponúkame široký výber produktov, ktoré urýchľujú rozklad organického odpadu, napríklad aktivátor kompostu od spoločnosti Florovit, prísada do kompostéra BiSeptik, aktívny kompostér od spoločnosti Target a Radivit od spoločnosti Substral. Vyskúšajte BIO prísadu Pryzmatix od spoločnosti Sumin, ktorá obsahuje živé rozkladajúce sa baktérie, a Zielony Dom Composter Additive, ktoré vám pomôžu zbaviť sa prenikavého zápachu. Pevné, ale ľahké a ľahko použiteľné kompostéry sú k dispozícii aj v našom online záhradnom obchode. Kliknite alebo klepnite na názov produktu, starostlivo ho preskúmajte a uvidíte, aká rýchla by mohla byť vlastná výroba cenného kompostu. Zastávame konkurencieschopné ceny a nákladovo efektívne a rýchle doručenie domov. Nákup v našom obchode je zábavný - vyskúšajte ho ešte dnes!

Kompostér - BiSeptik - 100 g - -10%
5.67 6.30
Propagácia končí
Granulovaný kompost z rastlín pre organické kultúry - Florovit® - 10 l - -10%
8.37 9.30
Propagácia končí
Active Komposter - urýchľuje proces Compo®sting - Target® - 1 kg - -10%
9.00 10.00
Propagácia končí
Kompostér - Pro Natura - Florovit® - 1 l - -10%
9.92 11.03
Propagácia končí
Compostactivator - urýchľuje a obohacuje Compost- Florovit® - 1 kg - -10%
9.99 11.10
Propagácia končí
Pryzmatix BIO - kompostovací priestor so živými baktériami - Sumin® - 900 g - -10%
10.19 11.32
Propagácia končí
Aktivátor BIO kompostu - forsírovanie a obohacovanie - Florovit - 0,5 kg - -10%
10.81 12.02
Propagácia končí
BIO Kompostus - urýchľuje kompostovanie prírodnou cestou - BioExpert - 500 g - -10%
12.11 13.45
Propagácia končí
BIO záhradný kompost - Compo® - 15 litrov - -10%
13.48 14.98
Propagácia končí