Çöp

Çöp Kovası her ev, ofis veya yazlık ev ekipmanının zorunlu bir parçasıdır. Küçük, orta ve büyük olanlar, döner veya açılır kapaklı - hepsini online mağazamızda bulacaksınız. Sizleri daha yakından incelemeye davet ediyoruz!

Banyonuza sığacak veya güzelce çalışacak küçük bir çöp kovası arıyorsanız, döner kapaklı 10 litrelik gümüş grisi Swantje çöp torbasını veya açılır kapaklı 10 litrelik grafit gri Rasmus çöp haznesini satın alın. Bu kabın renginin iç düzenlemeye uymasını sağlayın, bu nedenle çok fazla dikkat çekmez, ancak düzenlemeyi gizli bir şekilde tamamlar. Daha büyük bir model arıyorsanız, 25 litrelik Swantje veya Rasmus kutularını sipariş edin. Dekoratif, bej 23 litrelik Maxi Swing selesini de öneririz. 45 litrelik gümüş grisi Magne çöp tenekesini mutfağınıza baskı kapağı açın. Çok fazla atık barındıracak, bu nedenle günlük olarak boşaltılması gerekmeyecek. Mağazamızda mevcut olan tüm kaplar hafif, ancak dayanıklı plastikten imal edilmiş ve pratik, geri çekilebilir kapaklarla donatılmıştır. İşlevselliğin temizliği ve birleştirilmesi ile hoş bir görünüm elde edilmeleri kolaydır. Sadece görüntülere bir göz atın!

Ev ve bahçe ekipmanı ve aksesuarlarını içeren çevrimiçi mağazamız, en rekabetçi fiyatlarla çöp kutuları sunmaktadır. Ürün açıklamaları, boyutları içeren ayrıntılı özellikleri içerir. Farklı boyutlarda ve renkli modellerde geniş bir seçenek yelpazesi mevcut - eviniz için mükemmel bir seçim olacak şekilde kolayca bir çöp kutusu bulacaksınız. Bize göz atın!