• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Atkritumu tvertnes

Atkritumu tvertne ir nepieciešamība katram mājoklim, birojam vai vasarnīcai. Mazas, vidējas vai lielas; ar rotējošiem vai noliecošiem vākiem - visas tās jūs atradīsiet mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs aicinām jūs aplūkot mūsu kolekciju!

Ja jūs meklējat kompaktu atkritumu tvertni, kas piemērota jūsu vannas istabai vai kabinetam, apsveriet mūsu 10 litru pelēcīgo sudraba Swantje atkritumu tvertni ar rotējošu vāku vai 10 litru grafitpelēko Rasmus atkritumu tvertni ar noliecošu vāku. Izvēlieties krāsu, kas ideāli iekļausies jūsu interjerā, uzlabojot telpu bez liekas uzmanības pievēršanas. Ja jums ir nepieciešams kaut kas lielāks, 25 litru Swantje vai Rasmus tvertnes varētu būt ideālas. Mēs arī piedāvājam stilīgo bežo 23 litru Maxi-Swing tvertni. Jūsu virtuvei lieliski piemērota būs 45 litru pelēcīgā sudraba Magne atkritumu tvertne ar spiediena atvēršanas vāku, jo tā var uzglabāt lielu daudzumu atkritumu, samazinot nepieciešamību ikdienas iztukšošanai. Katra tvertne mūsu veikalā ir izgatavota no viegla, bet izturīga plastmasas un aprīkota ar praktisku izvelkamu vāku. Tās ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. Pārlūkojiet mūsu galeriju un pārliecinieties paši!

Mūsu tiešsaistes veikals specializējas mājas un dārza aprīkojumā, piedāvājot atkritumu tvertnes neuzvaramām cenām. Preču aprakstos ir detalizētas specifikācijas, ieskaitot izmērus. Ar mūsu plašo izmēru un krāsu klāstu jūs noteikti atradīsit ideālu atkritumu tvertni jūsu telpām. Apskatiet mūsu piedāvājumu jau šodien!