Кошики для сміття

Утилізація є обов'язковою частиною обладнання кожного будинку, офісу чи дачі. Маленькі, середні та великі, з кришками, що обертаються або нахиляються - їх ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Запрошуємо ближче ознайомитися!

Якщо ви шукаєте невеликий смітник, який поміститься у вашій ванній кімнаті або добре вчиться, придбайте 10-літрову сріблясто-сіру пилочку Swantje з обертовою кришкою або 10-літрову графітову сіру пилову коробку Rasmus з нахильною кришкою. Нехай колір цієї ємності впишеться в облаштування інтер’єру, тому він не привертає надто багато уваги, але доповнює композицію стримано. Якщо ви шукаєте більшу модель, замовте 25-літрові бункери Swantje або Rasmus. Ми також рекомендуємо декоративний, бежевий 23-літровий контейнер Maxi-Swing. Поставте 45-літрову сріблясто-сіру манжету з магнітом з кришкою, що відкривається, на вашу кухню. Він вмістить багато відходів, отже, не потрібно буде щодня випорожнюватися. Всі контейнери, наявні в нашому магазині, виготовлені з легкого, але міцного пластику та оснащені практичними висувними кришками. Вони легко чистяться і поєднують функціональність з приємним зовнішнім виглядом. Просто погляньте на зображення!

Наш інтернет-магазин з обладнанням та аксесуарами для дому та саду пропонує смітники за найвигіднішими цінами. Описи товарів містять детальні технічні характеристики, що включають розміри. Існує широкий вибір моделей різного розміру та кольорів - ви легко знайдете смітник, який буде ідеально підходить для вашого будинку. Перевірте нас!