• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šiukšliadėžės

Šiukšliadėžė yra būtina kiekvienam namui, biurui ar vasarnamiui. Mažos, vidutinio dydžio ar didelės; su besisukančiais ar pasviriančiais dangčiais - visus juos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Kviečiame naršyti mūsų kolekcijoje!

Jei ieškote kompaktiškos šiukšliadėžės, tinkančios jūsų voniai ar darbo kambariui, apsvarstykite mūsų 10 litrų pilkšvai sidabrinę Swantje šiukšliadėžę su besisukančiu dangteliu arba 10 litrų grafitinę Rasmus šiukšliadėžę su pasviriančiu dangteliu. Pasirinkite spalvą, kuri puikiai dera su jūsų interjeru, papildydama erdvę be nereikalingo dėmesio. Jei jums reikia kažko didesnio, 25 litrų Swantje arba Rasmus šiukšliadėžės gali būti idealios. Taip pat siūlome stilingą 23 litrų bežinę Maxi-Swing šiukšliadėžę. Jūsų virtuvei puikiai tiks 45 litrų pilkšvai sidabrinė Magne šiukšliadėžė su spaustukinio tipo dangteliu, nes ji gali talpinti daug atliekų, todėl nereikės tuštinti kasdien. Kiekvienas konteineris mūsų parduotuvėje pagamintas iš lengvo, bet atsparaus plastiko ir turi praktišką ištraukiamą dangtelį. Jie ne tik funkcionalūs, bet ir estetiškai patrauklūs. Naršykite mūsų galerijoje ir įsitikinkite patys!

Mūsų internetinė parduotuvė specializuojasi namų ir sodo įrangos bei priedų pardavime, siūlydama šiukšliadėžes nepriklausomai nuo kainos. Prekių aprašymuose pateikiamos išsamios specifikacijos, įskaitant matmenis. Su mūsų plačia dydžių ir spalvų įvairove jūs tikrai rasite tobulą šiukšliadėžę savo erdvei. Apsilankykite mūsų pasiūlyme šiandien!

21.14