El testereleri

El testereleri kalın dalların ve kütüklerin kesilmesi için kesinlikle gereklidir. Mağazamızda bu araçların geniş bir ürün yelpazesini bulacaksınız. Aşağıdaki listeden ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçin!

Her bahçıvan ve servis sahibi, en iyi mafsalın bile daha büyük dalları ve ağaçları işlemeyeceğini bilir. Bu nedenle, çalıları ve ağaç taçlarını inceltmeye hazırlanırsanız, sağlam bir 24 `` SW31 yay testeresine ihtiyacınız olabilir. Bıçağı, özellikle her iki yönde kalın dallar ve kütüklerden hızla kayacak şekilde profillenmiştir. Hafif, ergonomik bir çerçeve, ulaşılması zor yerlerde bile aletle tam manevra yapmanızı sağlar. Bu cihazı satın almak, dalları kesme problemini etkili bir şekilde çözer! Ayrıca, çevrimiçi mağazamızda en popüler boyutlarda yedek yay testere bıçakları bulacaksınız. Yerden yüksek 32 mm kalınlığa kadar dalları kesmek için her şaft üzerine monte edilmesi mümkün olan bir testere ile Caterpillar makası kullanmanızı öneririz. Çok amaçlı bir bıçak mı arıyorsunuz? Xtract S (küçük) veya Xtract L (büyük) bahçe testeresi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Meyve bahçelerinde şekillendirme ve sıhhi operasyonlar için ve tahta ve tahtaları kesmek için kullanılabilirler. Katlanabilir bıçaklar sayesinde her iki model de kullanışlıdır ve fazla depolama alanına ihtiyaç duymaz. Diğer ürünlerimize de göz atın. Kesinlikle stokta aradığınız araçlar var!

Büyük beğeni toplayan ve saygın üreticilerden araçlar sunuyoruz. Fiskars testerelerini rekabetçi fiyatlarla bahçe mağazamızda bulabilirsiniz. Bu şansı kaçırmayın!