• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Ručné pílky

Ručné píly sú absolútne nevyhnutné na rezanie hrubých konárov a guľatiny. Široký sortiment týchto nástrojov nájdete tu v našom obchode. Vyberte si zo zoznamu nižšie model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

Každý majiteľ záhrady a záhrady vie, že ani ten najlepší lopper by nezvládol väčšie vetvy a stromy. Takže ak sa pripravujete na riedenie kríkov a koruniek stromov, možno budete potrebovať robustnú 24-palcovú pílu SW31. Jeho čepeľ je profilovaná najmä na rýchle kĺzanie cez silné vetvy a polená v oboch smeroch. Ľahký, ergonomický rám umožňuje presné manévrovanie s nástrojom aj na ťažko prístupných miestach. Zakúpením tohto zariadenia efektívne vyriešite problém rezania vetiev! V našom internetovom obchode nájdete aj náhradné čepele na pílky v najobľúbenejších veľkostiach. Odporúčame nôž Caterpillar s pílou, ktorú je možné namontovať na každý hriadeľ, na rezanie až 32 mm hrubých vetiev vysoko nad zem. Hľadáte viacúčelovú čepeľ? Záhradná píla Xtract S (malá) alebo Xtract L (veľká) vyhovie vašim požiadavkám. Môžu sa používať na formovanie aj sanitárne účely v sadoch a na rezanie dosiek a dosiek. Vďaka sklopným nožom sú oba modely šikovné a nepotrebujú veľa úložného priestoru. Prezrite si aj naše ďalšie produkty. Určite máme nástroje, ktoré hľadáte na sklade!

Ponúkame náradie od vysoko uznávaných a uznávaných výrobcov. Píly Fiskars nájdete v našej záhradnej predajni za konkurencieschopné ceny. Nenechajte si ujsť túto šancu!