• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Käsisaed

Käsisaed on asendamatud tööriistad paksude okste ja tüvede saagimiseks. Avastage meie veebipõhises aianduspoes nende hädavajalike tööriistade lai valik. Valige oma vajadustele kõige paremini vastav mudel meie ulatuslikust valikust!

Iga aednik ja aiamaa omanik teab, et suuremate okste ja puude puhul ei piisa isegi parimatest oksakääridest. Kui plaanite harvendada põõsaid ja puude latvu, kaaluge vastupidavat 24-tollist SW31 kaarsaagi. Selle tera on spetsiaalselt disainitud paksude okste ja tüvede vaevatuks lõikamiseks mõlemas suunas. Kerge, ergonoomiline raam võimaldab täpset manööverdamist isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. See tööriist lahendab tõhusalt suurte okste saagimise väljakutse! Lisaks pakume meie poes populaarseimates suurustes varuterasid kaarsaagidele. Kuni 32 mm paksuste okste saagimiseks kõrgustes soovitame Caterpillar oksakääre saelisaga, mida saab kinnitada igale varrele. Vajate mitmekülgset tera? Xtract S (väike) ja Xtract L (suur) aiasaed sobivad ideaalselt kujundamiseks, sanitaartöödeks puuviljaaias ja isegi laudade ning plaatide saagimiseks. Nende kokkupandavad terad muudavad need mudelid mugavaks ja ruumisäästlikuks. Ärge unustage tutvuda ka meie teiste pakkumistega; meil on laos olemas vajalikud tööriistad!

Oleme uhked, et pakume tööriistu kõrgelt hinnatud ja austatud tootjatelt. Avastage Fiskars saed konkurentsivõimeliste hindadega meie aianduspoes. Ärge jätke seda võimalust kasutamata!