Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Ручні пилки

Ручні пилки абсолютно необхідні для різання товстих гілок і колод. Ви знайдете широкий асортимент цих інструментів тут у нашому магазині. Виберіть модель, яка ідеально відповідає вашим потребам, зі списку нижче!

Кожен садівник та власник наділу знає, що навіть найкращий лопер не обробляє більші гілки та дерева. Тож якщо ви підготуєтесь до проріджування кущів та деревних крон, вам може знадобитися міцна лучна пила 24 '' SW31. Її лезо було профільоване особливо для швидкого ковзання через товсті гілки та колоди в обох напрямках. Легкий ергономічний каркас дозволяє точно маневрувати інструментом навіть у важкодоступних місцях. Купівля цього пристрою ефективно вирішує проблему зрізання гілок! Ви також знайдете запасні носопили найновіших розмірів в нашому інтернет-магазині. Ми рекомендуємо ущільнювач Caterpillar з пилкою, яку можна встановити на кожному валу, для обрізання гілок товщиною до 32 мм високою поверх землі. Шукаєте багатоцільове лезо? Садова пила Xtract S (маленька) або Xtract L (велика) буде відповідати вашим вимогам. Їх можна використовувати як для формування, так і для санітарних робіт у садах, а також для нарізки дощок і дощок. Завдяки складаним лезам обидві ці моделі зручні і не потребують багато місця для зберігання. Погляньте і на інші наші продукти. У нас звичайно є інструменти, які ви шукаєте на складі!

Ми пропонуємо інструменти від високо відомих та шанованих виробників. Ви знайдете пилки Fiskars за вигідними цінами в нашому садовому магазині. Не пропустіть цей шанс!