• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rokas zāģi

Roku zāģi ir nepieciešami instrumenti biezu zaru un baļķu zāģēšanai. Atklājiet plašu šo būtisko instrumentu klāstu mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Izvēlieties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām no mūsu plašās izvēles!

Katrs dārznieks un dārzkopības zemes īpašnieks zina, ka pat labākās zaru šķēres nav pietiekamas lielāku zaru un koku apstrādei. Ja plānojat retināt krūmus un koku galotnes, apsveriet iespēju izvēlēties izturīgo 24 collu SW31 lokzāģi. Tā asmens ir īpaši izstrādāts vieglai biezu zaru un baļķu zāģēšanai abos virzienos. Vieglais, ergonomiskais rāmis ļauj precīzi manevrēt pat grūti pieejamās vietās. Šis instruments efektīvi atrisina lielu zaru zāģēšanas problēmu! Turklāt mūsu veikalā ir pieejami rezerves lokzāģu asmeņi populārākajos izmēros. Lai zāģētu zarus līdz 32 mm biezumam augstumā, mēs iesakām Caterpillar zaru šķēres ar zāģa uzgali, ko var uzstādīt uz jebkura kāta. Vajag universālu asmens? Dārza zāģi Xtract S (mazs) un Xtract L (liels) ir ideāli piemēroti veidošanai, sanitārajiem darbiem augļu dārzos un pat dēļu un grīdas dēļu zāģēšanai. To salokāmie asmeņi padara šos modeļus ērtus un vietas taupošus. Neaizmirstiet iepazīties arī ar mūsu citiem piedāvājumiem; mums noliktavā ir instrumenti, kas jums nepieciešami!

Mēs lepojamies, piedāvājot instrumentus no augsti novērtētiem un cienītiem ražotājiem. Atklājiet Fiskars zāģus par konkurētspējīgām cenām mūsu dārza veikalā. Neizlaidiet šo iespēju!